Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukik minden pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik minden pasi a kövér barátnőmre?

Figyelt kérdés

Az egyio barátnőm 160 cm 70 kg, szóval kövér.. Oké fejre szép, arca, szeme,szája, haja, bőre stb, jól öltözik, ápolt de itt is mindig leírjak hogy az elhízás = igénytelenség.

Én 47 kg vagyok.

Akárhova megyünk de komolyan látom hogy 10ből 8 pasinak kocsányon lóg a szeme rá, ès nem vmk alja férfiak csak hanem elèg jó pasik is, mosolyognak rá, szórakozóhelyen meg akarják hívni valamire, múltkor egy koncerten konkrétan a biztonságiak akarták hátra invitálni a back stage-be egy kis "bulira" stb..

De nem öltözik úgy sem, semmi mini, semmi mellkidobás stb..

Ja és őt nagyjából mindez hidegen hagyja mert 26 évesen már règ házas, egy focista a férje, szóval őt ez nem izgatja.

Engem soha nem vesznek èszre viszont pedig vèkony vagyok.

Ő szerintetek hogy csinálja? De komolyan, nem értem.


2017. júl. 1. 21:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Úr isten. 47 kiló vagy? O.o Sooookkal könnyebb mint én.Na ezért most egy hétig koplali fogok. :(
2017. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

"múltkor egy koncerten konkrétan a biztonságiak akarták hátra invitálni a back stage-be egy kis "bulira" stb.. "


Azért mert mindenki meg akarja ....


"Engem soha nem vesznek èszre viszont pedig vèkony vagyok. "


Ez nem ilyen egyszerű. Attól h v ki vékony még lehet jó csaj ahogy ha v ki molett v kövér sem rossz.

Uncsitesomnak 140 kg-s felesége van. Ez nem CSAK az alkattól függő dolog.

Lehet irritálja őket a hanglejtésed.


DE ha ez akkora gond írd ki ide h pasit keresek. Fogsz kapni legalább 500 privátot. Gond megoldva.

2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
79%

Én se vagyok nádszál.

153 cm, 48 kg :D.

De pont letojom, hogy más mit gondol az alakomról.

Hiába nem vagyok sovány, a melleim így is kicsik,ennek ellenére mégis megnéznek az utcán pedig az én kisugárzásom hagy némi kivetnivalót maga után.

Szerintem rád is felfigyelnek csak nem veszed észre.

Minden magára valamicskét adó nőt megnéznek a pasik. ;) Ebben biztos lehetsz. Nyisd ki a szemed és legyél laza. Ne görcsölj!

2017. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
97%

"Én se vagyok nádszál.

153 cm, 48 kg :D. "



Na jó, a nap viccével menjünk ma aludni :)

2017. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

24#

De tényleg nem vagyok sovány. :D

2017. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
25: ezek kb egy normális vékony női testalkatot feltételeznek, de Te leírtad, hogy nem vagy vékony :D
2017. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
89%

Én is 70+ vagyok 160 centihez, mégis napi szinten néznek meg az utcán férfiemberek, megesik, hogy le is szólítanak. Na és? A súlyom csak egy tényező a sok közül, amik meghatározhatják a vonzerőmet, arról már nem is beszélve, hogy nem kevés pasi van, akinek kifejezetten bejönnek a molettebbek. Ettől nem lesz szignifikánsan több vagy kevesebb esélyem egy random férfinál, mint neked.

Egyébként van olyan ismerősöm, mint te, a barátomnak tartotta magát úgy, hogy közben állandóan próbálta lehúzni az önértékelésemet a testalkatomra irányuló szánalmas megjegyzéseivel, és baromi irigy volt az összes telt nőre, akinek volt párja. Elárulom, rohadtul fel tudott cseszni a viselkedésével, ráadásul nem csak engem. Az értelmesebb emberek nem kedvelik az önteltséget, a rosszindulatot és a felszínességet.

2017. júl. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!