Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukik minden pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik minden pasi a kövér barátnőmre?

Figyelt kérdés

Az egyio barátnőm 160 cm 70 kg, szóval kövér.. Oké fejre szép, arca, szeme,szája, haja, bőre stb, jól öltözik, ápolt de itt is mindig leírjak hogy az elhízás = igénytelenség.

Én 47 kg vagyok.

Akárhova megyünk de komolyan látom hogy 10ből 8 pasinak kocsányon lóg a szeme rá, ès nem vmk alja férfiak csak hanem elèg jó pasik is, mosolyognak rá, szórakozóhelyen meg akarják hívni valamire, múltkor egy koncerten konkrétan a biztonságiak akarták hátra invitálni a back stage-be egy kis "bulira" stb..

De nem öltözik úgy sem, semmi mini, semmi mellkidobás stb..

Ja és őt nagyjából mindez hidegen hagyja mert 26 évesen már règ házas, egy focista a férje, szóval őt ez nem izgatja.

Engem soha nem vesznek èszre viszont pedig vèkony vagyok.

Ő szerintetek hogy csinálja? De komolyan, nem értem.


2017. júl. 1. 21:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Ez a súly téma semmit nem jelent.

Fontosabb az összkép, hogy van e kisugárzása stb.

2017. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%
Orulj neki. A baratnodet egy sima konnyen kaphato ribinek nezik, mivel a legtobb kover no azonnal ugrik a kolbaszra, ahogy megszanjak egyel. Rolad meg latjak, hogy nehezebb feladat lennel.
2017. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt egy osztálytársam általánosban. Én nem láttam rajta semmi különöset, de a fél iskola belé volt szerelmes. Én néha látok kövér nőket, akiket nagyon vonzónak találok. Te is írtad, szép az arca, bőre, haja. Összességében ez valószínű sokkal vonzóbb, mint egy átlagos vékony lány.
2017. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Egy kis irigységet vélek felfedezni az írásod mögött, hogy őt miért nézik meg és téged miért néznek levegőnek.

Talán azért, mert róla süt az életvidám boldogság, rólad meg a hideg jégkirálynő búvalb..szottság.


Nem minden a súly, az összkép, a kisugárzás a legfontosabb, ami belülről jön.


Remélem azért örülsz a barátnőd sikerének. :)


Egyébként pedig a szépség relatív, kinek mi tetszik, ízlések és pofonok. Párom a vékonyakra bukik, én is az vagyok, vékony és sportos. Rá se tudna nőként nézni egy elhízott hölgyre.

2017. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért még nem olyan disznó kövér. Főleg ha jól el van rajta osztva. Ismerek olyat aki ilyesmi testalkat, de nagyon szép arca van amin egyébként nem làtszik h van feleslege. És minden ujjára jut egy pasi. Fontos az összkép. Lehetsz te bármilyen vékony ha mondjuk arca csúnya vagy. Erre nem tértél ki.
2017. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Noi baratsagok....

Hot irigy vagy ra, kibeszeled a hata mogott, csak a nagyon alacsony testsulyod tudod mondani mint pozitvum magadra.

Ad 1. Igy 70 kilosan meg azert ne ird mar le total kovernek. Lehet hogy a magad 47 kilojaval daginak latod, de azert meg nem egy hajpacni.

Az en szemembe meg te vagy egy ropi ilyen szammal, akinek se seg-e, se melle. O meg ott kerek ahol kell.

Lehet hogy arcra ronda vagy. Erre meg nem is gondoltal? Vagy mar szimplan caka nem szimpi.

Nem veletlen vagy te szingli, o meg hazas.

2017. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Csak*
2017. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Kamukérdések, kamukérdések mindenhol.
2017. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Akinek nem kell a nyakába nyomnia a mellét ahhoz,hogy észrevegyék...

Akinek ilyen barátnője van-ilyen stílusban nyilatkozik róla a háta mögött-,ellenségre nincs szüksége.

2017. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Attol jobban erzed magad hogy lepontozol mindenkit ? :D
2017. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!