Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukik minden pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik minden pasi a kövér barátnőmre?

Figyelt kérdés

Az egyio barátnőm 160 cm 70 kg, szóval kövér.. Oké fejre szép, arca, szeme,szája, haja, bőre stb, jól öltözik, ápolt de itt is mindig leírjak hogy az elhízás = igénytelenség.

Én 47 kg vagyok.

Akárhova megyünk de komolyan látom hogy 10ből 8 pasinak kocsányon lóg a szeme rá, ès nem vmk alja férfiak csak hanem elèg jó pasik is, mosolyognak rá, szórakozóhelyen meg akarják hívni valamire, múltkor egy koncerten konkrétan a biztonságiak akarták hátra invitálni a back stage-be egy kis "bulira" stb..

De nem öltözik úgy sem, semmi mini, semmi mellkidobás stb..

Ja és őt nagyjából mindez hidegen hagyja mert 26 évesen már règ házas, egy focista a férje, szóval őt ez nem izgatja.

Engem soha nem vesznek èszre viszont pedig vèkony vagyok.

Ő szerintetek hogy csinálja? De komolyan, nem értem.


2017. júl. 1. 21:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Mi lenne, ha inkább azzal törődnél, hogy magadon hogy változtass, ahelyett, hogy a barátnőd sikerein irigykedsz?



Én férfiként a vékony nőket szeretem (akár a nagyon vékonyakat), elég sok ismerősöm van így vele. Szóval biztos, hogy nem a testsúlyoddal van a gond, valami más van a háttérben.


De amíg az energiáidat arra fordítod, hogy a barátnődön pörögsz, addig nem jut időd arra, hogy őszintén megvizsgáld, hogy mi a probléma, hogy mit kellene változtatni (pl, lehet, hogy elég lenne feltenned egy bájos mosolyt ahelyett, hogy irigyen nézel a barinőre)

2017. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%

#10


Talán ezzel akarja a kisebbségi komplexusát kiegyenlíteni.

Egyébként kérdező, nagyon éretlen gyerek vagy még agyilag. :D Szánalmas vagy.

És még te nevezed magad a barátnőjének? Milyen barátnő az olyan, aki kibeszéli a másikat a háta mögött?

2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát 160 cm 70 kg-al el tudom képzelni hogy jó alakja van, lehet nem hájas, csak kicsit vaskosabb, de lehet hozzá nagy cici-nagy popsi, simán bomba alak.

De te 47 kg-al ha csak nem vagy 120 cm alatt nem lehetsz annyira nőies, szóval kapásból lehet jobb alakja is van neki mint neked.


Plusz lehet neked irdatlan csúnya a fejed, nem?

2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

azzal még nem is lenne gáz hogy ezt itt megkérdezed, hogy miért a molettebb barátnődön legelteti mindenki a tekintetét..... de az hogy le kövérezed, az elég gáz. De amúgy meg, miért nem ő tőle kérdezed meg?! Ha nagyon jó barátnők lennétek, biztos elárulná a nagy titkát: jól érzi magát a bőrében, ápoltan tartja magát, és ad magára.


Szánalmas vagy ahogy feltetted a kérdést :/ Ezért is kerülöm nőként a nőket :D :D :D :D

2017. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

10 kg felesleg nem katasztrófa.

Simán lehet csinos. :)


Néhány valaszolónak!

Mi a baj a kis mellű lányokkal? Hm?

2017. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

Én se értem, hogy miért evidens, hogy egy 47 kilós nő ropi... pont ennyi vagyok, de 156 centihez, van cicin meg seggem is. Sőőőt, nemkívánatos fölösleg is fér a hasamra ebből a nem túl nagy súlyból :D


Mindemellett a kérdező valóban elég undi... lehet pont azért nem érdekel senkit, mert látszik rajta ez a beképzeltslggel párosult irigység. Amúgy van egy barátnőm, aki most eléggé lefogyott ugyan, de hasonló paraméterei voltak még úgy 2 éve, és baromi jól nézett ki a felesleggel együtt. Szintén nagyon szép arc, nagy cicik, gyönyörű szemek, és minden pasinak vége is volt. Főleg, mert egy vidám, jófej lány, és még agya is van hozzá.

2017. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
Azért ne bántsátok már a kérdezőt. Senki nem tehet arról, milyen alkattal, arccal születik. Nőként nagyon rossz érzés tud lenni, ha mindenki csak a barátnődet nézi, rád meg a kutya sem néz.
2017. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%

"de itt is mindig leírjak hogy az elhízás = igénytelenség. "

Ha még nem jöttél volna rá, akkor a gyakori kérdések nem a való élet. Számtalan kövér, csúnya arcú, szegény vagy alacsony iskolai végzettségű embert ismerek, aki igazán boldog a kapcsolatában, pedig az a vicces, hogy még lenne is lehetősége váltani.


Másrészt a vékonyság nem elég ahhoz, hogy vonzóvá váljon valaki. 47 kilósan is lehet, hogy nem vagy valami formás, de ezen fehérjedús étrenddel és edzéssel segíthetsz. Ezenfelül lehet, hogy ő szebb arcra, vagy legalábbis boldogabbnak tűnik. A boldogság vonzó dolog - amikor letargiás időszakomat éltem, senki sem vett észre, de amikor boldog vagyok, akkor érzem, hogy tetszem az embereknek, na meg barátom is van, pedig én sem vagyok egy szépségkirálynő. Sőt, én kifejezetten ronda vagyok~


Na de mondja meg valaki, a 10 kiló fölösleget milyen értékhez kell mérni? Én a 167 centimmel vagyok 67 kg, és eddig azt gondoltam, hogy rajtam van 10 kg fölösleg. D:

Egyébként ismerek hasonló paraméterekkel rendelkező lányt, mint a barátnőd, és még egyáltalán nem vészes a túlsúlya. Ő is remekül öltözködik, és még lányként is azt mondom rá, hogy igen, ő vonzó. (Most van egy egész helyes vőlegénye még hozzá.)


Amin változtatnod kell, az valószínűleg a kisugárzás lesz. Attól függetlenül, hogy barátnők vagytok, az írásodról süt, hogy lenézed te is a testtömege miatt, de egyben irigy is vagy, és folyton azt nézed, hogy ő mennyi embert érdekel. Mint megfigyeltem, a női irigység nagyon taszító a férfiak szemében, így ha nem akarok nevetségessé válni, akkor pasik körében kerülöm, hogy kimutassam ezt bármelyik hölgy iránt is.


Az a baj, hogy nem hiszed el a barátnődről, hogy képes rá. Nem tudom, én úgy nézek a barátnőimre, mint főnyereményekre, és nehezen fér a fejembe, hogy egy olyan pasi nem akarjon velük összejönni, aki nem meleg. Mivel én is barátkozom velük, tudom, hogy milyen érdekes személyiségek, és hogy mi az a plusz, amit csak ők adhatnak.


Még arról kérdeznélek meg, hogy te mennyit tettél a vékonyságodért. Szigorú versenydiétán vagy? Brokkoli, rizs, csirkemell? Még egy banán vagy egy körte sem fér bele? Sportolsz 2-3 órát egy nap?

Ha nem a válaszod a kérdésekre, és esetleg még hizlaló kajákat is eszel (pl. csoki, süti, fagyi, kürtőskalács), vagy iszol kólákat, cukros Cappy-t, akkor elárulom, hogy amúgy semmit sem tettél többet az alakodért, mint az általad kövérnek titulált leányzó.


21/L

2017. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%

Uuuuristen.

158cm 68kg vagyok. Izmos. Mellé combos. És akkor mivan. A helyzet az hogy jó stilusom van. És megnéznek,jobban mint az ötven kilós barátnőim. A kisugárzás ami fontos és az hogy mennyire vagy nyitott. Te egy feszkos vékony lány vagy aki iszonyat irigy..Fogadd el hogy ha valaki nem gebe attól még van aki husisan is vonzó.

2017. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem férjnél van, rendszeresen ki van elégítve stb ez látszik is rajta a kisugárzásán , és ez baromi sokat dob egy emberen, téged meg lehet ilyen savanyú irigy aura vesz körül :D

Amúgy ismerek én is hasonló 45-50 kg közötti lányokat átlagos magassággal, hát nem tudom, nekem mind nagyon vékony, szinte nincs köztük olyan akinek nem dudái, de nagyobb mellei, szép feneke, csípője lenne..

Pedig én sem vagyok híve a kövér nőknek, 160 cm-hez szerintem azért kell 60-64 kg.

Szóval a 70 nem lehet olyan vészes, egy minimális diétával szerintem nagyon jó lenne, úgyhogy lehet én is előbb megnézném őt mint téged. És ezzel a haverjaim is így vannak- talán 1 spanomat tudom, akinek ezek a kis piszkafák az esetei, az összes többivel a husibb lányokat lessük mindig mikor futni megyünk meg ide-oda :D

Pedig mi sportos vonalat képviseljük, de tapasztalat, hogy egy 65-70 kg-os csajszi sokkal fittebb mint egy 45 kg-os. És ez is vonzó lehet ránézésre is.

2017. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!