Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartom magamat jó pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom magamat jó pasinak ez önbizalom hiány? mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan velem, de nem tudom elképzelni magamat egy jó csajjal, mert úgy érzem ronda vagyok, tuti nem kellenék egynek se, ezért nem is merek lányoknál próbálkozni, amikor haverommal vagyok strandon vagy épp buliba látom, hogy a lányok inkább őt nézik meg jobban mint engem, tény és való, hogy fiú szemmel is a haverom jól néz ki, de akkor nekem már semmi esélyem egy jó csajnál? teljesen elvagyok keseredve, másik problémám, hogy nem merek a szemükbe nézni. valami tanács ez ellen?

2017. júl. 1. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Önbizalomhiány ellen az igazi, és legjobb megoldás az, hogy becsajozz... jaaaa hogy ahhoz pont hogy önbizalom kell, tehát az önbizalom építésének feltétele az önbizalom.

Megszívtad, ez egy ördögi kör, amiből úgy jöhetsz ki, hogy jókor jó helyen vagy (egy olyan lány aki még nem hülyült hercegnővé, és az alfahímség még nem érdekli, hanem kicsit mögé néz (tehát gyakorlatilag szűz vidéki lány)), találsz egy nyomulósabb nőt akinek tetszel, és ő kezdeményez, vagy tudatmódosítókat (alkohol, drog) használsz amivel leveted a gátlásaidat, és úgy becsajozol, mert bizony nagyon sokan így kezdik építeni az önbizalmukat.

2017. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy tényleg nem vagy jó pasi és akkor csak simán reálisan látod a dolgokat.
2017. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha ronda vagy, a rondák között keresgélj. Hogy akarsz te is jó nőt? Elképesztő! Örülj , ha egy átlagos lányt össze tudsz szedni. Bár kétlem, hogy az is menne. Én is el vagyok keseredve a századik ehhez hasonló kérdésnél. Rondának születtél, pech. Ez van. A kategóriádban keresgélj!
2017. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel.

Önbizalmad akkor lesz, ha kitűzöl magad elé célokat, és azokat eléred. Nem mások dicséretétől lesz önbizalmad, attól csak az egód fog nőni, de nem az önbizalmad. És nem is a becsajozástól lesz önbizalmad.


Önbizalmat saját magad éred el!


Egyébként pedig a szépség relatív. Azért az eléggé gáz, ha magadról így vélekedsz, mert akkor ezek szerint nemcsak önbizalomhiányod van, hanem nincs se önértékelésed és önbecsülésed.

2017. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"Önbizalmad akkor lesz, ha kitűzöl magad elé célokat, és azokat eléred"


Önfejlesztős bullshit. Így maximum abban lesz önbizalma amit csinál, de úgy általános önbizalma nem lesz. Az pl a becsajozástól lesz.

2017. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, és a becsajozástól mit is fog elérni?

Attól, hogy egy csajnál nyerő lesz, attól még nem lesz az önbizalma az egekben! És mi van, ha szakítanak? Akkor megint nem lesz önbizalma?


F..ck logik!!

2017. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

De lesz, elég sok ilyet láttam, sőt ez az általános. Ha egy férfi becsajozik, nagyon megugrik az önbizalma. Ha szakítanak akkor se esik vissza a régi szintjére, mert már eltöltött kapcsolatban időt, tudja hogy sikerülhet, meg van már tapasztalata is, ráadásul ez a tapasztalat a párkapcsolati interjún (mert a nők részéről kb egy állásinterjúhoz hasonló) már tudja villogtatni a párkapcsolati tapasztalatát(mint állásinterjún a munkatapasztalatot), és így elhessegetheti a nőből az "úúúristen ennek még nem volt nője degáááz valami baj van vele".

Lehet nem szereted a logikát, de bizony hasznos, meg a tapasztalatok is ;)

2017. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit leírtam, abból is lesz önbizalma. Csak az a baj, hogy te csak azt fogadod el, amit te gondolsz és az a csajozás. És amit a csajozásból merít önbizalmat, az CSAKIS arra vonatkozik, másnál nem tudja kamatoztatni.

De ha egy új helyzetet kell megoldania? Akkor meg lesz lőve.


Az önismerettel mindegyik probléma megoldható!!!

2017. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Nem, én a tényeket és tapasztalatokat fogadom el, és megint leírom, ha a kitűzött célokat eléri, akkor abban lesz önbizalma. Ha becsajozik, mindenben lesz...

2017. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó... szóval ha becsajozik, akkor lesz önbizalma összeütni egy 5 fogásos kaját is. :D Aha, most már értem. :D
2017. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!