Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira önbizalom hiányos vagyok, hogy mindenkit elutasítok. Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Eddig 2 barátom volt. Egyik sem volt szép,jó pasi stb.. ezért nem voltam ennyire önbizalomhiányos..de másfél éve egyedül vagyok,azóta nem voltam senkivel és jelenleg egyre több jó pasi irkál. Van aki csak szexre megy-ismerem őket,de van aki rendes,de én félek. Nem vagyok vékony,körte alakom van,vastag comb,nagy fenék. Ruhában még jól is nézek ki,vagyis tudok öltözködni az alkatomhoz,hétvégeként szeretek jobban kiöltözni,gondolom ezért is figyelnek fel rám.. ui: mellett nem rakok ki,mivel nincs :D :D sajnos,ez is nagyon zavar,hogy kicsik a melleim. Szóval annyi a problémám,ha össze jönnék valakivel nem mernék vele lefeküdni se semmi. Inkább elutasítom a pasikat. Tudom,hogy edzenem kell,testem formálnom de mit mondjak nekik,majd találkozunk fél év múlva,amikor lesz önbizalmam? Nem tudom,megvagyok zavarodva :D :D
2016. okt. 22. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

1. kezdj el önismerettel, önvizsgálattal foglalkozni

2. fejleszd magad

3. ha elégedetlen vagy az alakoddal, akkor kezdj el sportolni és egészségesen étkezni

4. olvass sokat

5. ajánlom figyelmedbe a következő személyeket: Louise L. Hay, Brian Tracy, Csernus Imre, Szabó Péter motivációs előadó, Rhonda Byrne, és Allan és Barbara Pease

Tőlük olvass és hallgass hanganyagokat!

6. gondolkodj pozitívan!

7. az önbizalmadat nem mások dicsérete alapján, hanem saját céljaid elérése után tudod csak növelni! ezért nevezik ÖNbizalomnak!


Légy kitartó, küzdj és érd el a céljaidat! :)

2016. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Szabó Péter és Csernus Imre kb. esti mese kategória.

Én Louis L. Hay-el kezdtem 16 évesen, le is nyűgözött, majd 19 évesen újra elővettem és akkor már annyira sablonos és unalmas volt hogy 2 oldalig jutottam.

Nos, önismeret... meg stb. amit első ír. Az önismerettel csak elkezded kategorizálni magad és e köré épülő elvárásaid lesznek. Csak sodródj az árral és adj esélyt akinek úgy látod van értelme. De ha nincs, az se baj...

2016. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, önbizalom kell ide. Ismerd a saját értékeidet, legyél okos, bölcs, határozott, szexi, igazi nő.

Szex közben senkit sem fog érdekelni, hogy kicsi a melled. Melyik lánynak nem kicsi??? Van akinek szinte nincs is. Szexnél a puncid a lényeg, és hogy legyél nagyon izgató. Az önbizalomhiány, gátlásosság pedig egyáltalán nem izgi, inkább kiábrándító, mikor a lány nem hiszi el amit mondok neki, pedig az lett volna a legszebb szó, aminek hatására azt várnám, hogy minden tök jó lesz, de aztán csalódok, mert ő nem mer levetkőzni, győzködni kell...stb

Voltam egy eléggé duci lánnyal, akiről úgy kellett leerőszakolni a ruhát, és elhitetni, hogy egyáltalán nem érdekel hány hurkája van, vagy meddig ér a hasánál a melle. Ott voltunk az ágyban. Az arca érdekelt, a mosolya, és a puncija. :) Eleve logikátlan az ilyen viselkedés... Ha ott vagyunk ketten az ágyban (vagy akárhol), akkor nem azért vagyunk ott, mert annyira undorítónak találom őt. Innentől kezdve inkább mutogassa magát nekem, és legyen izgató. Úgyis tudni mi lesz a vége. Nem kell húzni az időt.

2016. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!