Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-15 év alatt miért alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-15 év alatt miért alakult át egy abszurd dologgá a társkeresés és miért lettek pár éve ekkora női igények, ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem megint egyedülálló,de katasztrófa amit tapasztalok.

Volt több hosszútávú kapcsolatom, ismerettségi körömből alakultak ki.Sajnos fél éve különváltak útjaink, és 35 évesen társkeresőn kell keresgélnem.Azért itt, mert ami élőben megy az még abszurdabb.

Pár ismerőssel néha eljárunk hétvégente, pubokba, szórakozóhelykre, de ami ott megy ismerkedés címszó alatt, szavakkal inkább le sem írom.

majdnem olyan ez mint a piac, kinek milye van megalkuszik az ember hogy neki csak ennyije van, a másik fél meg rá bólint, vagy otthagyja.

Ez a trend mitől alakult ki majdnem egy évtized alatt?

Még a 2000es évek elején nem ilyen volt ismerkedni.

A társkereső oldalakon meg:)

ha egyáltalán kapok válaszlevelet, a munkám felől és egyéb megélhetési dolgaimról kérdezősködnek, és ha megkérdezem miért azt felelik, próbálják belőni, hogy végzettségben munkában IQ és Eq tekintetében egy szinten vagyunk-e?

Szóval elképesztő.

Fog ez javulni szerintetek a következő legalább 5-10 év alatt, és megint könnyebb lesz ismerkedni?



2017. jún. 30. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, hallatlan, hogy a férfiaknak bezzeg bárki megfelel, kac.
2017. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyébként egy sportos testalkatú, mások által egész jóképű, de teljesen átlagos bérből élő férfi vagyok.
2017. jún. 30. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Megváltozott a versenyhelyzet. A FB és a társkeresőoldalak révén szó szerint ömlenek a férfiak a nőkre. És ahogy nő a választék, úgy nőnek az igények, értelemszerűen. Manapság egy nő akár több száz férfival is randizhat, ha annyira válogatni akar, és ez még csak rosszabb lesz.
2017. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos azt észrevettem hogy amikor én voltam huszonéves, ilyen irreális igények még nem voltak.

Akkor ha egy fiatal pár összejött, max szeretkeztek jó sokat, és ha passzoltak, akkor terveztek valamiféle közös jövőt, albérlet, később valami hiteles kis lakás, ahol majd letudják élni az életüket.

De manapság meg?

Szinte már nem is lakás kell, hanem házad legyen, vagy esetleg jó ha van nyaralód(mikor ezt benyögték először tök átlagosan kinéző lányok, azt hittem nem jól hallok és visszakérdeztem),erre azt mondják, igen hogy legalább legyen valahova elmenni.

Kocsi se mindegy hogy milyen.

Komolyan annyira elegem lett ebből pár hónap alatt, hogy semmi kedvem a társkereső oldalakhoz.

Más férfinek is hasonló tapasztalatai vannak?

2017. jún. 30. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Felborult a kereslet/kínálat viszony, a nőknek baromira felment az értékük az egekbe, és ennek megfelelően több ezer férfiból válogathatnak interneten. Akkor minek választanának egy átlagos bérből élő gyengébb jelöltet, amikor találnak sokkal jobbat is?
2017. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg rossz nőknél próbálkozol, és a pénzre próbálod fogni a sikertelenséged. Pedig az oka annak hogy egy nő házat,autót akar tőled azt jelenti hogy nem vonzódik hozzád. Aki szeret azt ilyen mértékben nem érdekli a pénz.
2017. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mindenféle nővel szoktam ismerkedni, középfokú, felsőfokú, még volt hogy olyanra is ráírtam, aki kiírta direkt hogy takarító, ennek tudatában írjon aki akar.

De az igények ott is megvoltak.

Amúgy felsőfokú végzettségem van, de ettől eltekintve egy átlagos bérem van, nem IT szektorban dolgozom.

De kérdem én, ha ekkora női elvárások vannak szinte minden nőnél, ki az aki ezeknek egyáltalán a mai országban megtud felelni?

Mert kétlem hogy ennyi jól kereső ember lenne.

Vagy a sok női társkereső inkább egyfajta romantikus álmot dédelget, hátha még neki szerencséje lesz és egy újkori herceg a szép autójával elmegy érte és kiszakítja a dolgos hétköznapokból?

2017. jún. 30. 19:28
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
És milyen korosztálynál próbálkozol? Kicsit nehéz elhinni, hogy a 28-38 közötti nők (esetleg válás után, egy-két gyerekkel) azt kérdezik elsőre, hogy van-e nyaralód. Lol
2017. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

#1

"próbálják belőni, hogy végzettségben munkában IQ és Eq tekintetében egy szinten vagyunk-e?"

Elenyésző azon férfiak százaléka amelyik így állna ismerkedéskor a nőhöz. Ez főleg a nők "találmánya" tetszik vagy sem.

2017. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Irreális igények mindig voltak. Csak eddig a nők irányába volt. Most már nem elég, ha Shreknek néz ki egy férfi, a nők is elvárhatják, hogy ne csak nekik kelljen energiát feccölni a kinézetükbe.
2017. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!