Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek írjak még neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak még neki?

Figyelt kérdés

Badoon szavaztam valakire, meg is nézte a profilom. Üzenetben rámosolyogtam de nem válaszolt.

Tudom, tudom írhattam volna valami értelmesebbet is, bánom is már. Írjak neki rendes üzenetet

vagy már inkább hagyjam?

Köszi a válaszokat :)

Amúgy badoo tapasztalatok? :)



2017. jún. 30. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

XD

Írj neki rendes üzenetet.

Egy hülye smiley-ra mégis mit lehetne visszaírni?

2017. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, írj neki, hátha egy rendes üzenetre reagál.

Ha arra sem, akkor hagyd csak.


N

2017. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok megelégedve a badoo val, volt ki engem jelölt be, vissza írtam de semmi válasz nem érkezett egyiktol sem. :(

Nem értem az egészet, akkor engedi a telefonszám megosztást mikor mindketten tetszik egymásnak, és mégsem lehet megtekinteni.

Lehet hogy meg több pénzt kene költenek erre, de már vettem kreditet és többet nem igazán szeretnek ra költeni.

Főleg ha nem érdemes. Szerintem torolni fogom.

Írj ra próbáld meg újra.

2017. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rendben vagy a képeiden 10ből kb 6 ír vissza a megfelelő üzenetre. Egy ilyen smiley-ra azonban szerintem max 1.

A megfelelő üzenet kialakítása viszont kifejezetten sok tapasztalatot illetve nézőpontváltást igényel. :D

Ne legyen hosszú, ne legyen semmitmondó, ne legyen sablonos, ne legyen másolt, ne legyen kamu viszont és ami talán a legfontosabb! lehessen rá aránylag röviden reagálni, ám nem egy két szóval reagálni

2017. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!