Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak egy gyönyörű lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy gyönyörű lánynak, akivel matcheltem tinderen?

Figyelt kérdés
Sok szép lánnyal beszéltem már tinderen, de mindig elhal egy idő után a beszélgetés, nem tudom miről kéne beszélni.
2017. máj. 29. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük pár sort, aztán ajánld fel nekik, hogy bejelölöd facen. Beszéljetek ott, és amint lehet, hívd el randizni. Nekem csak így jött össze tinderes tali, a többi tényleg elhalt, mert mikor napi szinten 10-20 pasi rádír, akkor csak a leginkább rámenőseknek van esélyük :D
2017. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

ha e=mc2, akkor c?


tök mindegy, mint írsz neki úgysem fog visszaírni :P

2017. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit az első ír,azt érdemes megfogadni..annyival egészíteném ki hogy próbáld meg minél hamarabb elhívni szamélyes talira..
2017. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Én is sok fullos bukszát match-eltem már, de szinte minddel ez van, hogy elvárják, hogy produkáld magad mint egy bazári majom, de semmi önálló kezdeményezés. Maguktól nem írnak, nem tesznek fel kérdéseket, pár szavas válaszokat adnak, stb.

Ennyi erővel a falnak is beszélhetnék.

És ezt elég hamar megunom, és leépítem őket.

Amúgy nem értem, a szép nők tényleg azt hiszik, hogy pusztán azért, mert szépek, már semmi mást sem kell nyújtaniuk? :D

Komolyan, ezerszer szórakoztatóbb egy átlagos csajjal bármit is csinálni, mint egy ilyen topmodell pitsával.

2017. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy kopj le, kevés a vagy..
2017. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
* kevés vagy
2017. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
#4 nem te építed le őket, hanem ők téged :D Az ilyen "nem igazán fognak meg, de azért adok egy esélyt, hátha" típusú pasikkal megy ez az egyszavas válaszolgatás. Aki tényleg érdekel, attól én is kérdezek és jóval beszédesebb, vicceskedőbb vagyok.
2017. máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

"#4 nem te építed le őket, hanem ők téged :D"


Ezt az egoista pitsát, gyere le jó isten :D

Nyilván, mikor ő ír utoljára, meg még rá egy napra is benyög egy szia-t, amit én már leszarok és unmatch-elem, és ő épített le xD

Te melyik rendezvényen vagy, baby :D

2017. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!