Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn találtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn találtam egy olyan gyönyörű lányt, amilyet még sosem láttam, de nem ír vissza. Mit írjak még, hogy tuti visszaírjon?

Figyelt kérdés
Megzavarodok!
2017. máj. 18. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha olyan szép és nem ír vissza, akkor az kamu reg.
2017. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne kamu kedves #1 válaszoló?

Mondták már, hogy a szépség relatív? Vagy újat mondtam neked?


Kérdező: mikor írtad az első levelet? lehetséges, hogy most nincs gépközelben és azért nem ír. ha egy napon belül nem ír vissza, akkor hagyjad.

2017. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
Ha látott rólad képet és ennek fényében nem ír vissza, akkor nem nagyon van miről beszélni. Ha kép nélkül írsz, akkor meg megint ne nagyon várj választ, kivéve ha valami nagyon érdekfeszítő levelet raktál össze, de erre minimális az esély. Egyszer egy lány azt mondta, hogy az a jó levél amit jó pasi ír. Sajnos ilyen felszínes világban élünk barátom. Nem igazán tudok mást mondani, ezek a tények. :/ És vedd figyelembe, hogy ha valóban szép a lány, akkor napi átlagban 10+ levelet kap. Ez megint csak a Te esélyeidet rontja.
2017. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt írd neki, hogy "Kedves Adminisztrátor! Kérlek töröljétek ezt a kamu profilt, amit csak azért hoztatok létre, hogy az oldalatok nagyobb forgalmúnak tűnjön, mert a felhasznált fénykép közléséhez nem járult hozzá a modell"
2017. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
#2 lásd #4 vagy újat mondtunk neked?
2017. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolt elsőre, akkor nem is fog. A nők csak azoknak írnak vissza, akik bejönnek nekik, ha nem elég jó valaki, azt levegőnek nézik és ezzel jeleznek. Nemleges választ nem írnak, csak egyszerűen ignorálják a másikat.
2017. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem nézte meg az adatlapomat.. de online.
2017. máj. 18. 22:48
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Akkor biztosan a másik 15 pasi közül beszélget valakivel, aki ráírt. Ha objektíven nézve gyönyörű, nyilván megteheti, hogy válogat.
2017. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Onlinenak mutatja a rendszer hogy minden csávó lássa, de nem csinál semmit mert az adminok által létrehozott kamu profil
2017. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Előfordulhat, hogy valóban kamu profil. Egy ilyen lány képe 2 dolgot jelenthet. Vagy kamu profil vagy csak szórakozásból csinálta a lány. Jó, vannak kivételes esetek, de hamarabb fog elgázolni egy tanker kamion, mint sem hogy találj egy ilyen kivételes esetet. Szóval szerintem felejtsd el. :) Egyébként melyik oldal ez?
2017. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!