Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn találtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn találtam egy olyan gyönyörű lányt, amilyet még sosem láttam, de nem ír vissza. Mit írjak még, hogy tuti visszaírjon?

Figyelt kérdés
Megzavarodok!
2017. máj. 18. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem 15, hanem 40-50/hó
2017. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy az esete. A társkeresős nők csak ráhúzzák az egeret az üzenet feladójára, hogy látszódjon a profilképe, ha nem tetszik, akkor marad olvasatlanban és meg se nézik se az embert, se az üzenetét. Így működik a húspiac.
2017. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Írd meg neki ,hogy kitehetne egy előnyösebb képet.Hátha sérti az egóját.
2017. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
puncs az oldal, miatta csináltam előfizetést mert nem tudtam neki írni hát nagyon jó... kösz mindenkinek azért
2017. máj. 18. 23:00
 15/24 anonim ***** válasza:
Na, látod ennyi az értelme. Mennyibe került az előfizetés?
2017. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
9e mert egy hónapot kértem csak
2017. máj. 18. 23:05
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Tegyél ki egy sportkocsis képet valami modell pali képével, ha nem kamu egyből visszaír.
2017. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

9 ezer Ft?! Annyiért máshol egy egész évet kapsz...

Hát sajnálom azért. :/ Azt javaslom, hogy ne nagyon fektess se energiát se pénzt az online párkeresésbe. Nekem is ráment már jó pár ezrem, de még egyik barátnőm sem az online világ eredménye volt. Pontosabban nem társkeresőn találkoztunk.

2017. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

"A nők csak azoknak írnak vissza, akik bejönnek nekik"


Te nem csak olyanra írsz rá, aki bejön neked? Ha igen, akkor miről beszélünk, ha nem, akkor azért, mert neked a szomszéd Gizi néni is jó, mástól nem várhatod el.

2017. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#20: Ráírni valakire, meg visszaírni valakinek teljesen mást jelent. Ha írna nekem (tehát megszólítana engem) egy 80 éves öregasszony társkeresőn, akkor is írnék neki valamilyen (nemleges) választ, mivel nem vagyok bunkó. Ez nem jelenti azt, hogy kezdeményeznék bármikor is nála.
2017. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!