Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a csúnya és teltkar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya és teltkarcsú nők vannak fent többségben társkeresőn? A többi már mind elkelt?

Figyelt kérdés

A teltkarcsú jelző helyébe mindenki helyettesítse be a neki megfelelő szót erre. De csak ilyen felhasználók vannak, amik nem kamu profilok. Ez azért van, mert a szép nők élőben is nagyon könnyen találnak (minőségi!) pasit?


Ti ismertek élőben olyan csajt aki nem csúnya és teltkarcsú és még nincs pasija/férje?


2017. máj. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szép nőknek nincs szüksége társkeresőre.
2017. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
társkeresőn már csak a maradéka van
2017. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fent csinos nők is.


De ők általában vagy gyorsan megtalálják a párjukat, vagy ha nem, akkor gyorsan beleunnak abba, hogy kb mindenki őket akarja (és szinte kizárólag csak megdugni)

2017. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb leadni az igényekből és regisztrálni, mint lefogyni.
2017. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is társkeresőztem, elég intenzíven. Amellett persze, hogy rengeteget jártam ismerkedni kocsmákba, bulikba. Számomra a társkeresőzés csak egy kis kiszélesítése volt a lehetőségeknek, nem azért mentem föl, mert csúnya vagyok és nem találok senkit élőben. Hanem ott olyanokkal is megismerkedhettem, akikkel élőben valószínűleg soha nem tettem volna. Ennyi. Soha nem volt gondom az élőben való ismerkedéssel sem. Szóval ezzel nem értek egyet, hogy csak azok vannak fönt, akik rusnyák.

(A jelenlegi barátomat sem neten ismertem meg.)

2017. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!