Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miattam lehet? írjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miattam lehet? írjak neki oda vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel már több mint egy éve tartjuk a kapcsolatot messengeren de nem tudja mit akar és ritkábban beszélgetünk mint eddig. Most viberen sokkal többet van fent mint itt. Nem akarom hogy zaklatásnak vegye.
2017. máj. 21. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy év alatt nem lépett, akkor az veszett fejsze nyele.


Bocs, de ennyi idő után mit akarsz még?

2017. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

pár hónap után kiderül, hogy mennyire komoly az egész


időpocsékolás, amit ti műveltek


nem neten kell élni az életet, hanem a valóságban kéne megélni a boldog szép pillanatokat

2017. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj oda neki.
2017. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem rajtam múlik a dolog
2017. máj. 21. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem rajtad múlik? Megkérdezted, hogy lenne e kedve elmenni veled moziba, meginni egy kávét, vagy hasonló?


Vagy csak várod, és reméled némán, hogy elhív valahova. Egy év alatt nem tette meg, most ráadásul már lefelé is épít, erre Te ahelyett, hogy vennéd az adást, folytatni akarod ugyanazt, amit eddig csináltatok csak messenger helyett viberen (utána mi jön? gtalk?)


Vagy fogadd el, hogy ennyi volt, vagy lépj ki az eddigi sémából, a messenger helyett a viber nem változtatás

2017. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töltsd hasznosabban az időd.
2017. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!