Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek az olyan pasikról, akiknek össze van nőve a szemöldöke?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tetszik, számomra igénytelen és csúnya.


Ennyire lusta lenne valakit, hogy a két szemöldöke közötti kis részt kiszedje? Ehhez nem kell Einsteinnek lenni, hogy ezt valaki elvégezze.

2017. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha csak pár száll, az nem gáz. De ha látványos, nos akkor igénytelennek tartanám. Létezik csipesz, gyanta, kozmetikus.
2017. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

nem érdekel. Majd én kiszedem neki. Páromnak nincs összenőve, de középen azt a pár pici szálat én szedem neki...

Sebészeti osztályon dolgozom, egy dokitársamnak van összenőve, egyszer elkapom, és kiszedem neki :D

2017. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
igénytelen és nem is az esetem egy extra szőrös pasi
2017. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Látom az írásképedre azért nem vagy annyira igényes, kedves 4-es. :D

Félre ne érts, nekem teljesen mindegy, hogy kinek van összenőve, vagy kinek nincs.

De vicces olyasvalaki tollából (jelen esetben billentyűzetéről) az igényességről olvasni, aki annyira igénytelen, hogy nem képes nagy betűvel kezdeni egy mondatot, és használni a mondat végi írásjeleket. :)

2017. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megengedi, hogy kiszedjem akkor nem érdekel. Ha hagyja összenőni, akkor az eléggé gázul néz ki. Nettó igénytelenség.
2017. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ronda
2017. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, de ez pont olyan "probléma", amit igazán könnyedén meg lehet oldani. Szóval csak emiatt nem utasítanék vissza egy egyébként szimpatikus pasit.
2017. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!