Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek a mackós pasikról?

Figyelt kérdés
20-as éveim elején vagyok.
2017. máj. 8. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, ami neked a duci lanyokrol.
2017. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Molett lány vagyok, bejönnek neked?
2017. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, milyen magasság mellé vagy mackós. Közel 2 méteresen szerintem előny, mert azt sugallod, hogy meg tudod a nőt védeni, ráadásul a kilók nem látszanak meg annyira egy magas fickón. Alacsonyként már eleve nehéz dolgod van a nőknél, és ha még el is vagy hízva, abba inkább ne is menjünk bele. Férfiként írtam a választ.
2017. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és le is lehet pontozni azért ami tmost írok majd, de!

Java részt mindig vékony testalkatú pasikkal kezdtem, nem szeretem sem a mackósat, sem a kigyúrtat, viszont életem szerelme egy cicis, pocis férfi volt és azért, mert olyan eszméletlen belső értékei voltak és kisugárzása amihez foghatóval nem találkoztam azóta. Szóval ebben az esetben teljesen mindegy hogy néz ki valaki.

Jelenlegi párom pedig kondizik, pedig őszinte leszek én ezt sem szeretem, mégis szeretem őt is és azért mert ő is jó ember.

22L

2017. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

a legtöbb nő első behatásra azt gondolja hogy lusta, és nem edz, azért kövér, igénytelen.

szóval eléggé negatív a hozzáállás.

érdekes viszont hogy ha egy swag gyerek 50 kilo, csont bőr, arra nem mondják h lusta edzeni és izmot felszedni..az mindjárt vonzó stílus...pfff.

2017. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kommenteketolvasva:

Aki mackós az azt hiszi a vékonyakra buknak a nők, a vékonyak azt hiszik amackósakra vagy a kigyúrtakra buknak.

És a legszebb mikor akigyúrtak panaszkodnak itt,hogy biztos a vékonyakra buknak a nők:)

2017. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem jön be, mert számomra nem férfias. Értem hogy ma már nem kell futni a mamut után hogy legyen kaja a családnak, de az ösztöneink attól még most is eszerint működnek és a nőben benne van az ösztönösen hogy olyan párt válasszon aki fitt, erős, egészséges, márcsak abból a szempontból is hogy az utódja megfelelő géneket örököljön és életrevaló legyen. De mondom az egy dolog hogy manapság nem számít az ilyen ahhoz hogy jól éljen valaki, de az ösztönök attól még működnek, bennem erősen, másokban lehet kevésbé. Nekem ezért soha nem volt vonzó, sosem tudtam igazán férfiként tekinteni egy mackósra, engem teljes mértékben hidegen hagynak.
2017. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Az a baj tudod, hogy a mackós az bármit jelenthet majdnem. Egészen a tökéletes, férfias testtől ami nem szálkás (de egyébként tökéletes csak szálkásítani kéne), egészen mehet az ocsmány dagadtig. Baromira nem mind1 milyen "mackós" vagy. Menekülő szónak használod, mert tényleg dagadt vagy, esetleg egy csaj használja rád ezt a szót aki próbálja elhitetni veled, hogy neked nincs is olyan jó tested, mackós az, holott teljesen jó (rengeteg lány utálja a szálkás testet).

A lényeg az, hogy a dagi csávókat egy lány sem szereti. Ezt csajok mondták. Aki ezt mondja az valszeg egy szintén kövér és megalkuvó nő, de aki csinos csaj, az egyik sem bukik a dagi pasikra. De az ilyen nem vékony, vaskos, férfias, széles vállú, nem-pocakos férfi test az sok esetben ideál, ha tipikus szolizott p1csákat akarsz felszedni akkor érdemes rágyúrnod erre a testre és kiszálkásítani, de ha meg normális csajokra hajtasz akkor úgy jó ahogy van. (Mondom: akkor ha férfias, széles váll és nincs pocak!)

2017. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz a véleményük, mint a vékonyakról, kigyúrtakról, alacsonyakról, magasakról, stb...

Mindenkinek más tetszik. Egyeseknek bejön, másoknak nem. Ránézésre nehéz megmondani.

Akiben felmerül a kérdés, hogy az ő alkata bejön-e a nőknek, ott nem csak, vagy nem főleg az alkatával van baj. De könnyű arra fogni. Nyilván ha valaki extrém vékony vagy dagi, akkor az tényleg baj, de amúgy nem az a probléma valójában.

És egyébként is lehet tenni az ellen, hogy ne olyan legyen valaki, amilyen.

2017. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom a macis testalkattal, hogy az a ferfi, aki ilyennek allitotta be magat, annak valojaban kover kotenyhasa volt, ami alatt meg sem talalta a pocset, meg a combjai osszeertek es menet kozben a jardan gyakorlatilag csak "uszott" levegot kapkodva, mint a partra vetett balna.


Emiatt en mar szoba sem allok tarskereson azokkal, akik mackosnak mondjak magukat. Mackos, egyenlo fuldoklo balna. Az edasanyjanak biztosan halalaig tetszeni fog, de nekem nem, az biztos.

2017. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!