Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok? Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Mi a véleményetek a gátlásos és önbizalom hiányos pasikról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, őszintén nekem jobban imponál, ha kicsit magabiztosabb a srác, főleg, mert én is önbizalom hiányos vagyok. De persze ha normális, értelmes és el lehet vele beszélgetni, akkor lényegében nem oszt, nem szoroz.
2016. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

A gátlásokat fel lehet oldani, az önbizalmat helyre lehet tenni. Ha van benne akarat, hogy változzon akkor okés.

17L

2016. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Az önbizalomhiányos és gátlásos pasi addig ne akarjon kapcsolatot amíg magával is problémái vannak.


Önbizalomhiányból aztán jön a féltékenykedés a bizalmatlanság...stb.

A gátlásosságból pedig hogy képtelen lesz megnyílni a másiknak, fallal veszi magát körbe és nem lehet őszintén nyíltan beszélni vele bármiről.


Összefoglalva: Megpróbálnám, viszont ha nem látok változást pizív irányba akkor szakítok.

2016. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Szánalmasak
2016. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Pont az ellenkezője kell nekik.
2016. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

A csajok csak a magabiztos, dominans, tarsasag kozeppontja, gatlastalan sracokra buknak.

Az onbizalomhianyos, gatlasosakat pedig még le is nézik, megvetik, ahogy a fentebbi valaszokbol is kiderul.

Es ez egy ordogi kor, mert a lanyok beletaszitanak ferfiakat ebbe az allapotba, mivel semmi pozitiv visszajelzest nem kapnak,ezert onbizalomhianyosak leszenek, ezaltal meginkabb nem jon be a noknek, aztan mar jol belejuk is rugnak, szerintuk az ilyen mar nem ferfi, csak szerencsetlen luzerek. Mikozben maguk a lanyok okoztak ezt az allapotot...

2016. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Az önbizalom azért önbizalom mert az ember saját maga éri el és nem mások dicséretete alapján hanem saját tetteid alapján.

Önbizalomhiány pedig a saját magadban való bizalmatlanságot, kishitűséget jelenti.

2016. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
6-os, magyarázd már el, hogy a magabiztosságból miért jön egyből a gátlástalanság? Tehát, ha valaki magabiztos, akkor rendes ember már nem is lehet? Szar helyen nevelkedhettél!
2016. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Én alapvetően nem hiszek ebben.

Mindenkinek ajánlom a Nem kellesz eléggé című filmet.

A lányok szeretik magukat azzal vigasztalni, hogy biztos félénk, azért nem kezdeményez. Én meg azt mondom, ha egy fiúnak tényleg tetszik egy lány, akkor igenis kezdeményezni fog!

Ha meg tényleg annyira félénk, hogy odavan érted, de nem mer lépni, akkor meg menjen el pszichológushoz, beteg embereket nem akarok én kezelgetni.

2016. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az arany középút a jó.

Nem bírom az egoista tulkokat. Viszont volt már önbizalomhiányos párom, arra ment rá a kapcsolat.. Ebből jön sokszor a féltékenykedés, és a többi.

Legyen egészséges önbizalma.

A gátlásosság, kicsit visszahúzódó jellem nekem inkább pozitív, az olyan aranyos... De velem szemben ne legyen gátlásos.

2016. okt. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!