Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám magam továbbfejl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam továbbfejleszteni önbizalom terén? Hogy tudnék fiúból férfivé válni?

Figyelt kérdés
Elég keserű és megpróbáltatásokkal teli az életem, rengeteg kínt kellett átélnem már egész fiatalon is.Az óvodában, általános iskolában, középiskola elején én voltam a legkisebb, a legvékonyabb az osztályban, ezért sokat piszkáltak, a jegyeim is rosszak voltak, a szüleim is a tanáraim is reménytelen esetnek tartottak, a lányokat meg se mertem szólítani. Aztán összeszedtem magam, elkezdtem edzeni, megnőttem, fölvettek az egyetemre, belevágtam egy üzleti vállalkozásba és egyre jobban kezdtek menni a dolgaim, lettek barátaim, egyre több lánynak tetszettem, rájöttem, hogy az arcomat helyesnek tartják, az önbizalmam a 0-ról mindenképpen előremozdult, de sajnos pont azoknak a lányoknak sosem kellettem, akikbe igazán belezúgtam, így komoly csalódásokon kellett keresztülmennem. Mindig rágörcsöltem, az volt a baj, hiába mutattam az ellenkezőjét, a lányok megérezték. Semmit nem tudok a szerelemről, meg a boldogságról, de mégis van valami, ami miatt nem vagyok reménytelen eset, ez pedig a fejlődésre való képesség, elképesztő átalakuláson mentem át az évek során, pozitívan változtam,rengeteget erősödtem, mindezt önerőből, úgy, hogy közben egy csepp szeretetet vagy megértést nem kaptam. Még nagyon sokat kell haladnom ,hogy igazi férfivé váljak ,de megpróbálom. Elsősorban abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan lehetne önbizalmam a lányok terén akik tetszenek nekem? Már bárkivel lazán el tudok beszélgetni, csak pont azokkal a nőkkel nem, akik komolyabban érdekelnek.
2016. szept. 20. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sikerélményekkel. Azok pedig akkor jönnek, ha tetszel a nőknek. Nekik pedig akkor tetszel, ha jól nézel ki.
2016. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na de igazából megválaszoltad magadnak a kérdést. Hogy rágörcsölsz. "Már bárkivel lazán el tudok beszélgetni", ezt kéne elővenni azoknál a lányoknál is, akikre pályázol. Csak lazán, felesleges görcsölni, mert semmi tétje nincsen.


A nők szeretik a spontán és humoros férfiakat. Dobj be poénokat, vagy legyél spontán. Ne tervezd el, hogy 21:00-kor előétel, 21:10-kor borkóstoló, stb. Az a legjobb, ha arra reagálsz, ami van, lecsapod a labdákat. Sétálsz a lánnyal, látsz egy virágos bokrot, akkor letépsz egy szálat és a hajába rakod. Ennyi. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

2016. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bele kell ugrani a mély vízbe. Nem kell élet-halál kérdést csinálni az ismerkedésből. A csalódástól félsz, hogy visszautasítanak, pedig máshogy nem fog menni, mint úgy hogy bepróbálkozol. Vagyis kockáztatsz. Biztos, hogy lesz olyan aki nem veszi a lapot, de ha tényleg stabil önbizalmat akarsz akkor ezek a kudarcok nem törnek le tartósan.
2016. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!