Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 év kapcsolat után mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év kapcsolat után mentem szét párommal és nagy önbizalom hiánnyal rendelkezem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem is birok most úgy ránézni lányokra de vilag eletembe rengeteg bnöm volt és most semmi amióta egyedül vagyok. Van autóm fix jólfizető munkám stb tudom nem lényeges de egyszerűen el vagyok szokva az ismerkedéstől nem merek oda menni lányokhoz discoba nem tudom hogy ismerkedjek olyan jellemtelenek érzem magam mellete 1-2 lány próbálkozik de nekem nem tetszenek , aki meg tetszik nem tudom hogy irjak hogy szolitsam le stb elszoktam tőle:( f/25
2016. júl. 26. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Love me, Tinder, love me do ♪
2016. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!