Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gátlásos férfi vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gátlásos férfi vagyok! Nagy önbizalom hiányom van! Hogylesz így barátnőm? Nem tudok ezeken a hibáimon túl lépni.

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2016. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kell fordulni. De van már rengeteg szakirodalom a témában, amit egyedül is elérhetsz és feldolgozhatsz, az is segítség. Aztán pedig gyakorolni kell élőben. De jobb lenne szakemberrel feltárni a kiváltó okokat.
2016. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. kezdj el önismerettel foglalkozni

2. olvass a témában könyveket

3. az önbizalmad nem mások dicsérete alapján fog növekedni, hanem a saját céljaid által elért pozitív eredmények miatt (ezért ÖNbizalom, mert magad dolgozol meg érte)

4. kezdj el sportolni, jót fog tenni a léleknek és a szellemnek

5. olvass társkereséssel kapcsolatos könyveket, blogokat

6. gyakorolj tükör előtt

7. vetkőzd le a gátlásosságodat

8. vizsgáld meg a rossz tulajdonságaidat és változtass rajtuk


9. majd ha már mind agyban, lélekben és testben is készen állsz, akkor kezdj el csajozni, addig nem!

10. ha kudarc ér, ne hátrálj meg, kelj fel, és küzd tovább!!!


MINDIG TUDSZ A HIBÁIDON VÁLTOZTATNI, HA AKARSZ!!

2016. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mitől félek mindig izgulok ha oda kénr menni egy nőhöz vagy mondani kéne valamit.Mondjuk nem is tudom mit kell mondani.
2016. szept. 28. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
sehogy! Addig örülj, míg nincs bnőd! Úgyis kb kutya szintjén lennél és megy átlagos nőnél is, mert elnyomna.
2016. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ez az: mit kell mondani? na ez az amit én sem tudok.. :(
2016. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig fogsz bénázni, amíg egy rámenős csaj eltekeri a fejed, aztán neked annyi. Véged van.
2016. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
5-ös akkor tarts hàremet ahol te nyomhatod el a nőket grat csak hogy a 21.szd -ban nincs ilyen .Ha nem kell normàlis bnő akkor a sors majd egy utszélit sodor eléd na az is elfognyomni !
2016. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
kit? téged? Engem biztos nem, mert nem vagyok egy önbizalomhiányos senki, aki rinyál amiatt mert nincs nője!
2016. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a nyomorod?!
2016. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!