Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok esélyt egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy olyan pasinak, aki jelenleg önbizalom dolgában nagyon nem áll a helyzet magaslatán?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodás gyanánt, de az élet számos terén csalódás érte és megviselte. Természetesen hajlandó lenne változtatni is, nem pusztán panaszkodni és sajnáltatni magát.


De egy kis türelem, megértés nagyot lendítene rajta. Mondjuk, egy párkapcsolat ismét sikerélménnyel töltené el, visszaadva számára az emberekbe meg a világba vetett hitét. Vagy ebben a formában teljesen reménytelen a helyzet?


Nyilvánvalóan a magabiztosság sokkal vonzóbb tulajdonság és egy meglehetősen komoly adu, de idővel ez is kialakulna.


Lányok, nők, ti hogyan vélekedtek erről? Akár esélyt adnátok, akár nem egy ilyen férfinak, válaszotok érvekkel megindokolnátok?



2016. máj. 9. 22:05
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy vonzóbb magabiztosan, de én nem itélnék el senkit önbizalom hiányáért.
2016. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Nekem nem kell egy nyuszi pasi.
2016. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert még azt a kevés önbizalmát is elveszed ami van neki.
2016. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy mit értesz ez alatt. Én pl. azt nagyon nem szeretem, amikor egy srác örökké rám hagy mindent, hogy mindent én találjak ki meg mondjak meg, hogy nekem jó legyen, mert ez olyan, mintha neki nem is lenne saját véleménye, csak örökké igazodni akarna hozzám. A szótlan emberek mellett is frusztráltnak érzem magamat.

Azzal viszont nincs problémám, ha kicsit félénkebb.

2016. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer adtam, és az lett a vége, hogy engem is lehúzott. Egy év alatt úgy tönkretette az önbecsülésem, hogy azóta három év telt el és még mindig nem álltam teljesen helyre. Sajnálom, de még egyszer nem kockáztatnék.
2016. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány magában nem baj. Ha folyton azon vekeng és panaszkodik, hogy ő mekkora egy lúzer, béna alak stb., az már meg tud mérgezni egy kapcsolatot.
2016. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!