Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek a félénk pasikról? Az olyanokról aki nem mer közeledni, nem mer meg szólitani, vagy nem tud laza lenni csajok közelében!

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Nekem egyáltalán nem tetszik az olyan.

18/L

2016. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Idegesítőek,irritálóak és elmegy az életkedvem...komolyan olyan világban élünk ahol a "férfi" (bár azok nem mondhatóak annak) nem mer udvarolni...
2016. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Szeretünk szórakozni rajtuk a csajokkal. :DD
2016. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
# 5: Nincs pasitok, mi? :D Akivel szórakozhatnátok másképp.
2016. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
#6 De igen, mindegyikünknek menő, gazdag, domináns alfa barátja van. :)
2016. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valamilyen körülmények között megnyílik nekem, mondjuk hétköznapi témákban elkezdünk beszélgetni (mert közös a munkahely, suli és egymásra vagyunk utalva) aztán fokozatosan beenged a bizalmi zónájába és betekintést enged a lazábbik felébe, akkor bánom is én, hogy a többi 4 milliárd nővel mennyire távolságtartó. Az a baj, hogy azt nagyon össze kell hoznia a sorsnak, ha sem a lány, sem a fiú nem tudatosan halad egymás felé, hanem lépcsőfokról lépcsőfokra a véletlen eseményeknek kell kialakítani a kapcsolatot. Ez hosszadalmas folyamat.
2016. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én lányként ilyen vagyok, de ennek ellenére férfiban egyáltalán nem tetszik nekem, a határozott, bátor férfiakat szeretem.
2016. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a pasi én adnék esélyt ennek a dolognak. Vannak ilyenek,de az nem azt jelenti,hogy akkor tuti másba is félős lenne. Férjem is párszor lefagyott első találkozásunkkor,látszott rajta hogy feszült picit. Én ezért nem akadtam ki és ezt biztos ő is érezte ezért már jobban oldódott ő is. Aztán már tök jókat elbeszélgettünk mindenről,sőt azelőtt egy pasival se tudtam úgy mint vele. Nálam nem jönnek be a csajozós szövegek,nem szeretem,ha valaki állandóan fényezi magát és úgy egyáltalán a nagymenő pasik sem. Van akinek tényleg kell egy kis idő,hogy kibontakozzon. Nyilván ha később sem tud akkor ott lehet egy kis gond. Egyébként az is hülyén néz ki mikor valaki csak magára erőltet egy szerepet és löki a hülye betanult szövegét. Nem azt mondom,hogy egy beszédesebb pasival gond lenne, mert ki lehet fogni közülük is rendeset.
2016. szept. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, az ilyeneket egyből lenyomizzák.. bezzeg ha éppenséggel helyes a pasi, akkor már azonnal "aranyos" lesz emiatt.
2016. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

volt kapcsolatom csendes, felenk sraccal.


kiderult, hogy barmit teszek, ugyanolyan gyulolkodo es onsajnalo marad, mint az itteni valaszolok egy resze.


nagyjabol azt is erzem, miert van, mert en is csendes, felenk no vagyok. ha nem allsz ki magadert, visszatartod a velemenyed es nem mesz a dolgok elebe, elegedetlen, irigy es duhos leszel.


ezt mas nem teheti meg helyetted. gyakorlas, sracok. nekem is nehez, de tenni akarok ellene.


nincs ertelme a rossz korulmenyekre, rossz adottsagokra, igazsagtalan vilagra, egyenlotlensegre hivatkozni. egyedul attol valtozik valami, ha valtoztatsz azon, amit teszel, akikkel vagy, amiket mondasz magadnak.

2016. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!