Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz így facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz így facebookon közeledni?

Figyelt kérdés
Egy boltban dolgozik egy nagyon szép lány, megtetszett de hát mi a f***t csináltam volna abban a szituációban? Viszont ott dolgozik egy másik lány akivel van egy közös ismerősünk, tudom a nevét ennyi igazából. És pont láttam, megkérdeztem a nekem nagyon bejövős szép lány nevét, megmondta, most ha ráírok mit gondolhat rólam? Gáz lenne? Persze személyesen nyilván jobb lenne közeledni, de egy munkahely más, lehet ott még kellemetlenebb lenne és nem tudná hova tenni az egészet.

2016. aug. 8. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne írj rá. Szerintem előbb inkább csak jelöld be. Ha visszajelöl, szerintem akkor lehet megpróbálni finoman közeledni.
2016. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
"de hát mi a f***t csináltam volna" - ez a szöveg nagyon ott van kérdező. Tisztára, mint, ha egy Mafia tag mondaná a társainak: De hát megjelent egy csomó zsaru. Mégis mi a f.a.s.z.t. csinálhattam volna?
2016. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Derítsd ki van e pasija. Ha van, hagyd békén, ha nincs, írj rá nyugodtan szerintem.
2016. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz. 23/N
2016. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, a kérdés az, hogy mennyire emlékszik rád a sok vevő közül. Ha igen, akkor nagy eséllyel visszajelöl, ha nem, akkor üzenet nélkül azt se fogja tudni, hogy mit akarsz tőle.

Egyébként 1,03-asnak mondom az odds-ot arra, hogy van már pasija, ha fogadnom kéne.

2016. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész fészbukos ismerkedés egy nagy gáz. Miért nem állsz elé és mondod meg, hogy mivan. Miért kell beszarinak lenni és egy monitor mögül remegő kézzel a gyakorin feltett válaszokra alapozva közeledni? Szégyent hoztok a férfi társadalomra. Növesszetek tököt és hódítsatok már a jó életbe :)))
2016. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyert az 1.03-as tényleg van csávója.

Miért baj az ha beszari vagyok? Annál több nő marad neked. Te magabiztos vagy én meg beszari, nem lehet mindenki egyforma :)

2016. aug. 8. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van pasija, mégis mit akarsz. Magadnak keresed a bajt.
2016. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!