Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon megismertem egy lányt. Lehet még esélyem nála? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt facebookon egy éve, nagyon sokat beszélgettünk. Egy pár hónappal ezelőtt megszakadt a beszélgetés. Azóta nem tudunk semmit egymásról. Most viszont elkapott egy érzés, mi lett volna akkor, ha nem zárkózom el. Lenne értelme újra felkeresni? Illetve ha igen, hogy hívjam el, hogy találkozzunk? Akkor is azèrt nem hívtam el, mert nem tudtam, hogy hívjam el, vagy mi van, ha azt mondja, hogy nem.

18 éves a lány



2016. júl. 22. 23:55
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugodtan írj neki és kérdezd meg, hogy van meg ilyenek. Legyél egyenes és mondd el neki, hogy örülnél, ha találkoznátok. Aludj rá egyet, holnap pedig tiszta fejjel, összeszedetten írj rá vagy hívd föl! Nincs veszíteni valód! :)
2016. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már nagyon régen beszéltünk... Így is csak írjak rá és hívjam el? Hova hívjam egy kis városba, ahol csak sétálni lehet, meg esetleg egy fagyizó van? Nagyon régóta emészt, hogy akkor nem hívtam el, de feltém, hogy nemet mond egy ilyen srácnak mint nekem.( Egy kicsit még dagadt vagyok, de már fogytam 10 kilót.)
2016. júl. 23. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Irj ra ,nyugodtan. Nekem is volt olyan,hogy fel evig nem beszeltem a lannyal ramirt es utana mintha mi sem tortent volna beszelgettunk.

A kinezeted miatt meg szerintem ne idegeskedj,ha eddig is kedvelt.. azt meg neked kell tudnod,hogy csak baratkent tekintett e rad. Ha nem mered elhivni,akkor meg mond neki ,hogy arra jarsz amerre o lakik es mi lenne ha talalkoznatok ,ennyi. Nem kell tulstresszelni ,csak egy lanyrol van szo,nem az eletedrol..

2016. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!