Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok a nőkkel egyről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a nőkkel egyről a kettőre jutni, nem merek közeledni feléjük. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az ismerkedésig eljuttok vagy a kapcsolatfelvételig. De nem merek közeledni "úgy" egy lányhoz ... Félek,hogy mi van ha nem is vagyok neki szimpatikus stb stb.
2016. júl. 31. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Legalább nem romlanak az én esélyeim.
2016. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokadszor mesélem el régi osztálytársamat, rendszeres olvasóinktól elnézést kérek ezért. Kereskedő srác volt, mindenről megtudott győzni, h kell a potenciális vevőnek, még a szart is, ha kicsit becsomagolja, illatosítja, akkor megvették volna tőle azt is! :D a csajok is ilyenek, nem tudják, h ki kell nekik, mi kell nekik, vannak elképzeléseik, h fehér lovon jöjjön, meg a többi shitduma, mert túl sokat nézték a meséket, azt hiszik, h egy mesevilágban élnek, de rájönnek, h mégse, miután a szőke szépfiú egy dugás után kidobja őket. Ezek a csajok sokak szerint elhasználtak (legalábbis az itteni férfiak egy része szerint tuti, ha igaz, amit olvasgatok itt néha), de sztem meg olyanok lesznek ezek a csajok, mint a kidobott kutyák (bocsi a hasonlatért), h ők jobban tudnak szeretni egy átlag normális srácot, aki nem bszik ki velük, és nem tapossa el őket, nem nézi őket szrba.

Na, szal a csajokat neked kell meggyőzni, h ez a férfi kell neki (te magad, bár arról is meggyőzhetnéd őket, h én kellek nekik, meg is köszönöm, ha erről győzöd meg őket :D), és ezért tenni kell többnyire elég sokat, ha nem születtél szépfiúnak.


Napi bölcselet megvolt, nem is biztos, h sok köze volt a kérdéshez, de marad cenzúrázatlanul akkor is. :)


Ja legfontosabb, amit én is elfelejtek mindig!!!: Vesztenivalód nincs sose, ha közeledsz egy csajhoz! Ezt még nekem is az agyamba kellene vésni, de nagyon.


Kérdező: "jaj, de sokat segítettél ezzel nekem, olyan szuper pasi lehetsz, biztos írni fognak rád a csajok ezután a válasz után."


Én: hát nagyon remélem is, h bombáznak is a szerelmes levelekkel. :D

2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

miért félsz megpróbálni? mit veszíthetsz vele, hogyha nem érdekled? mivel jobb, ha meg se próbálod és ígyse-úgyse lesz belőle semmi?


ha megpróbálod, akkor vagy sikerül, vagy nem. ha meg se probálod, akkor biztosan nem sikerül. úgyhogy egyetlen logikus döntésed van: megpróbálni, mert akkor legalább van valamennyi esélyed.


"Az egyetlen dolog, ami közted és a célod között áll nem más, mint az a szar sztori, amit magadnak adsz elő, hogy miért is nem lehet elérni mindazt, amit szerentél..." - Jordan Belfort, Wall Street farkasa

2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊! Az baj, hogy úgy érzem hogy a masik felnek mindig negativ gondolatai vannak velem szembe es teljesen felesleges érzem igy hogy kozeledjek. Nen akarok magamból hülyét csinálni.
2016. júl. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!