Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán megy a csajozás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán megy a csajozás. Sőt, egyáltalán nem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmúltam 21, de még sose volt barátnőm. Sose smároltam, semmiféle szexuális dolog nem volt még lánnyal az életemben (és fiúval sem). Azért zárójeleztem be, mert sokáig arra gondoltam, talán lehet meleg vagyok. Persze ezen sokat töprengtem, de nem érzek fiúk iránt semmilyen vonzalmat, hanem egyszerűen az a magyarázata "nem érek annyit, hogy én egy nőnek szerelemben és szexben elég legyek", emiatt senkinél nem merek kezdeményezni. Elég gyenge testalkatú vagyok, gyenge hanggal. Mióta edzek, kezdem magam kicsit férfinak érezni, de még mindig nagyon messze vagyok attól, hogy egy lánnyal mernék "úgy" beszélni. Valahogy a lányok nem is tekintenek rám férfiként a rossz adottságaim miatt. Sokan jönnek ugyan azzal, hogy keressek olyat akinek valamilyen fogyatékossága van, zsák a foltját alapon. De én nem tartom magam annak és nem is értem, hogy miért legyek olyannal, aki amúgy se jön be (nem feltétlen azért mert pl csúnyák a fogai). Adok magamra, próbálok jól öltözködni, igényes lenni. De mindez kevés szerintem.


mit javasoltok?



2016. júl. 23. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj apácának
2016. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok :D
2016. júl. 23. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Money talks
2016. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
..
2016. júl. 23. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne barátnőt keress egyből,hanem csajhavert

Lány ismerőseidet dícsérd meg,hogy mennyire jól néznek ki ezzel az új frizurával,vagy akármit kitalálhatsz


Hidd el,előbb utóbb belejössz

2016. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!