Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ismerkedés és a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ismerkedés és a csajozás algoritmusa?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, akárki akármit is lásson benne.


Informatikus vagyok és enyhén szociális fóbiás. Jelenleg nem tudom ezt a kérdést ennél jobban megfogalmazni. Azt szeretném, ha leírnátok az ismerkedés és a csajozás folyamatát minél több elemi lépésre szétbontva.



2016. júl. 12. 04:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, egyre jobb kérdések kerülnek az oldalra! Egy kicsit Big Bang Theory feeling is van benne. :)
2016. júl. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

while(1)

{

}

2016. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
A legfontosabb: ne légy ronda és alacsony. Ha mégis ez lennél, akkor esélyed sincs, hogy valaha szóba álljon veled akár egy nő is.
2016. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jól vagy legyél gazdag, legjobb, ha mindkettő.
2016. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy lehet komolyan venni egy ilyen kérdést?

Nincs csajozási algoritmus. Minden nő más és igen, van aki az informatikusokra bukik.

Én amondó vagyok, hogy csináld jól a munkádat, beszélgess sokat az emberekkel, légy nyitottabb feléjük. Ne légy lenéző, ha valaki, valamit nem ért, arra ott vannak a hasonlatok, amikkel jobban el tudod magyarázni az egészet. Ha ez megvan, utána már jobban meg az ismerkedés, mert a pároddal is jobban érdemes megbeszélni (kivéve ha a nő is abban jártas, mint te).

2016. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Egyszerű.


While(Single)

{

KeepGoing();

}

2016. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na ezen jót nevettem :) Én is informatikus vagyok(voltam), és szociálisan bezárkózott. Nagyjából 4 évet fektettem bele, és részleges személyiségváltozáson kellett, hogy keresztülmenjek.


Az első támaszt megadom: a szociális fóbiáddal számolj fel. Ha kell, kérj külső segítséget. Javaslat: iratkozz be valamilyen tánc-tanfolyamra, és ismerkedj mindenkivel. Férfi, vagy nő, mindegy, építs ismeretséget/barátságot.

2016. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint valamikori programozó mondom neked :-D Nincs algoritmusa! Pont a spontaneitás a lényeg benne, hogy mindig az adott szituációban találd el a megfelelő interakciót. Ismerd fel, hogy mikor kell jópofit mondani, mikor kell a szemébe nézni, mikor kell egy bókot elejteni, mikor kell a kezét megfogni. Ez mind szituáció és ember (Nő) függő ... jöjj rá, hogy adott csajt mivel tudod a lábáról levenni, milyen tempóban lehet haladni vele, stb. Ez pont az amire nincs egzakt algoritmus és pont az a szép benne, hogy minden nő és alkalom más és más, amit neked kell tudni megoldani és alkalmazkodni az adott helyzetben.
2016. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden aron algoritmikusan akarod megfogni a dolgot, akkor en a reinforcement learninget ajanlanam. Tuzz ki magadnak egy eleg hosszutavu celt, pl 3 ev... es legyen az a dolgod h munel tobbet megtudja a nokrol, ismerkedesrol, randikrol. De! mivel visszacsatolasos tanulasi algoritmust futtatsz, mem eleg olvasgatni rola! Ki kell probalgatni, melyik nonel mi jon be, mi nem jon be. Ne ertsd felre, nem azt mondom h hazudj. De pl vigyel-e viragot, etterem vagy piknik, mozi vagy nem mozi, randi vegen pusz/csok/megprobalod agyba vinni, felhivod-e masnap vagy rairsz fbon. Stb stb...


Az a trukkje, h ugy allj hozza h te most tanulsz, tehat a 'kudarc' is siker, nincs vesztenivalod. Csak nyerhetsz. Ha meg valami csoda folytan az elore kituzott 3 ev elott osszejon egy ertelmes kapcsolat, akkor tulteljesitetted a tervet, de ez nem baj. :D


Ez nem egy altalanos tanacs akart lenni mindenkinek... de neked, kerdezo. Vagy barkinek aki hasonlo ciloben van.


24L programozo (kapcsolatban)

2016. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha egy gyakorló háziorvos kérdezné, hogy mi a betegség algoritmusa. Nyilván nem mindenki szorulással érkezett a rendelőbe, tehát nem oszthat ki látatlanba mindenkinek hashajtó. :-))

#8-as remekül leírta a probléma lényegét.

2016. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!