Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy lánnyal. Hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap egy zenés Fesztiválon beszélgettem egy csajjal. Megkináltam a borommal. Mondta iskolás, koleszos egy másik városban. El kellett volna kérnem a telefon számát? A nevét sem tudom. Szerintetek?


(Bár nem sok esélyt látok olyanban, aki másik városban tanul, és ott koleszos)



2016. jún. 12. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt a vége. Jó sztori volt.
2016. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért van vége szerinted? Máskor is találkozhatok vele véletlenül. Nem de?
2016. jún. 12. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod a másik város nevét, és említette a koleszt, illetőleg ott 1 vagy maximum 2 van. Akkor ha annyira tetszett szándékosan kolbászolhatsz arra egész nap, és ha meglátod azt mondod, jééé ezt a véletlen nem gondoltam volna. Blabla és elkéred a számát, egyik haverom ilyen szinten elvetemült onnan az ötlet :)


De alapjáraton, ha másik városban él jelenleg, kétlem hogy egyhamar összefutnátok a véletlen folytán, max ha te generálod :)

Amúgy meg vezesd onnan a beszélgetést ahol abbamaradt, meg mesélj róla mi történt veled az utána következő napokban, kérdezd meg hogy halad vizsgákkal stb...

2016. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem járok abban a másik városban. És ő miatta sem fogok elutazni oda. Sokáig egyedül ült egy padon, mert a barátnője elment cigit venni. Akkor kellett volna már leszólítanom, lett volna több időm. De én inkább a haverommal ücsörögtem. Később oda mentem hozzá beszélgettem vele. De nem sokára jöttek a fiú haverjai, és ővelük elment.

Azt mondta nem itt lakik, hanem Kanizsán. Az iskolába és koleszba, megint másik várost mondott. (Szombathely). Ez a beszélgetés pedig Zalaegerszegen volt a Fesztiválon.


Halott ügy. :) Amúgy se járkálnék az iskolája előtt, akkor sem ha az én városomba járna suliba.

2016. jún. 12. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
#4, magyarázd ezt el a #2-nek. És még vége is a sulinak
2016. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd ha feltalálják az időgépet, akkor vissza megyek az időben és elkérem a telefon számát + a nevét. :)
2016. jún. 12. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én nem járok abban a másik városban. És ő miatta sem fogok elutazni oda."

Oks. Akkor mire mennél a telefonszámával?

2016. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!