Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám rendbe szedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rendbe szedni magam? Pár hete ismerkedtem egy lánnyal és párszor találkoztunk. Most úgy néz ki, hogy vége.

Figyelt kérdés
Még sose volt kapcsolatom, egyébként életunt ember vagyok, de ő motivált valahogy és minden jobban ment. Most megint elvagyok akadva, depressziós vagyok és a feladataimat sem végzem. Nem hiszem, hogy kapcsolat függő lennék. Egyedül lakom, de ha valakivel össze vagyok zárva sem jobb. Egyetemre járok és hetente legalább kétszer-háromszor találkozok barátokkal. 21F
2015. márc. 8. 11:18
 1/4 anonim válasza:

Szard le! Lépj tovább!

Pár alkalomból még nem is ismerted meg igazán!

Nehogy már emiatt bedepizz... Nekem is ma mondta az a srác, akivel össz-vissz 2x találkoztam és pesti, hogy tartsunk szünetet.

Vannak társkeresők, csinálj magadról egy képet, töltsd fel, aztán randizgass! Itt a tavasz!

Túl rövid az élet, hogy pár hetes ismeretség miatt a padlóra kerülj...majd jön más. Mindig jön.

Fel a fejjel, szép napot :)

2015. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tinderen ismerkedtünk, jól éreztük magunkat, jobb csaj volt mint amilyennek tűnt, sok közös téma... Tovább tudnék lépni, csak olyan ritkán találkozok értelmes, kedves lánnyal, aki nekem is bejön és én is neki. A tinderes ismerkedés részemről rányomta a bélyeget a kapcsolatra (kevés lány jön be, egy képről nehéz eldönteni). Buliban próbáltam ismerkedni, de ott se a valódi arcát látom a lányoknak. Részegek, bennem is van pia és nem is szeretek bulizni.
2015. márc. 8. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, és életunt? Ez azért szomorú. Meg tudom érteni, én is vagyok így néha.

Ha depressziós vagy, kérj segítséget, különben nagyon nehéz dolgod lesz. Nőkkel is, munkával is, az egész élettel is. Segíthet még, ha sokat vagy barátokkal, illetve ha van valami hobbid. Akármi. Írtad, hogy hetente többször találkozol barátokkal, ami nagyon jó, de vannak köztük IGAZI JÓ barátok is? Az sokat számítana!

2015. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze vannak igazi barátaim is. Nem nagy a társaság, de összetartunk és sok mindent megbeszélünk. Bringázok, hamarosan szedem elő, edzek maratonra, lefoglal. Akkor van a baj amikor itthon vagyok és nem történik semmi. Csak ülök és nem foglalkozok se magammal, se a dolgaimmal és közbe felidegesedek csak így random.
2015. márc. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!