Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék közeledni felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni felé? Mit tehetnék, hogy újra a bizalmába fogadjon?

Figyelt kérdés

kb egy hónapja voltam bulizni egy szórakozóhelyen az egyik haverommal. A haverom haverjának(xD) volt a szülinapja és a szülinaposnak ott volt a barátnője, meg egy másik csaj is. Na én valahogy leültem a csajszi mellé, és beszélgettünk egy kicsit, őszinte, kedves, aranyos lány, de nem a "mai" fajtából, tehát szolid, nem ribanc stílusú. Később hívtam táncolni, nem igazán akart jönni, kicsit szégyellős volt, de aztán jött. Na amikor láttam őt úgy hogy áll, teljesen padlót fogtam! olyan csaj, hogy 2 kézzel kéne hogy kapkodjanak utána a pasik! (saját elmondása szerint ez nem így van, mert ő "csúnya" nem tudom miért gondolja ezt..) Szóval, szép aranyos mellei vannak és kerek feszes feneke és a mozgása is tökéletes :)

Amíg táncoltunk picit feloldódott, próbáltam megcsókolni de nem igazán engedte, mindig elfordította a fejét. De végül megadta magát, szerintem kár volt kéretni magát, mert a csókja is kb olyan aranyos mint ő maga.. :) Félre hívtam egy "sötét sarokba" s az ölembe vettem ( azért mert szerintem erre volt szüksége, hogy "szeressék kicsit") ott párszor megcsókoltam, úgy látszott tetszett neki a helyzet, boldog volt. Sőt, még arra is rá tudtam venni, hogy ő is megcsókoljon, aztán a végére már mondanom sem kellett neki, csókolt magától :) Én meg simogattam és öleltem, egész este. a simogatásban benne volt az is hogy a fenekét és a mellét simogattam. Jól elvoltunk ott, bár néhányszor kijelentette, hogy neki az alkalmi kapcsolat nem jön be, ott is akart hagyni, de nem hagytam elmenni. mondtam neki hogy semmi olyan nem történik amit nem akar, meg hogy nekem ő nem alkalmi. Telefon számot is cseréltünk, bár egyszer sem hívtuk fel egymást, nem is tudom miért :/ Másnap meg keresett fb-n, s ott beszélgettünk.. De mivel több mint 50 kb távolságra lakunk egymástól, jeleztem neki hogy ez nem fog menni. látszott hogy 'megsértődött'. Már tudom hogy én voltam a hibás, mert nem kellett volna azt mondanom neki hogy nem alkalmi.. vagy egyáltalán megcsókolnom..stb se kellett volna.. ezen már nem lehet változtatni.. De azóta mindig ő jár a fejemben, a hangja, a csókja, a keze ahogy a nyakamat ölelte...

Hogyan tudnám őt kiengesztelni? (értelmes válaszokat kérek)

F/18, ő L/16


2011. ápr. 29. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:

azt kifelejtettem, hogy amikor megöleltem,a azt mondta , hogy neki így jó, mert biztonságban érzi magát.


Szerintem azon ez egy estén többet elárult nekem magából, mint bárki másnak egy hónap alatt, de ez a bizalom most odalett.. :/

2011. ápr. 29. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát haver... tényleg elb*szarintottad egy cseppet ezzel az ,, nem alkalmi, de aztán bocs mégse" dumával... és nem akarlak elkeseríteni, de arra ne alapozz, hogy hogyan viselkedett egy este... én is hasonlóan voltam egy csajjal egy hónapig (csók,stb.) aztán mégse jött össze.

Viszont szerintem érdemes lenne felhívnod. Még akkor is lehet nemet mondani, szal veszíteni nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz.

Hajrá;)

2011. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az addig oké hogy felhívom, de mit mondjak neki? Kérjek bocsánatot?ahhoz szerintem már késő van.. majdnem egy hónapja történt ez. De azért köszi!

Egyéb tippek?

2011. ápr. 29. 23:15
 4/5 anonim válasza:

Szerintem is hívd fel !

Mond neki, hogy azota is ő jár a fejedbe! beszélgess vele, kérj bocsánatot...

és probálj minden nap beszélni vele, épitsd vissza amit leromboltál és 2-3-4 nap beszélgetés után kérdez meg találkozna e veled :)

addig írj mindig sok :) és érdeklödj iránta :)

2011. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most akarsz távkapcsolatot, v nem???? Merft ha nem, hagyd békén szegényt, így is kisebbrendűségi érzései vannak. HHa akarsz, akkor kuncsorogj. Elmondok egy titkot a lányokról (én is az vok) HA kidobnak az ajtón, menj be az ablakon. HA tetszel neki de meg van sértődve lehet először elküld, de hívd újra meg újra (persze ne menj el a zaklatás szintjéig. Elég ha napi 2x rácsörögsz) Ha nem tetszel neki azt meg úgyis megmondja. De figyelem! Távkapcsolat nem egyszerű, úh előtte legyél benne biztos, h tényleg akarod. Genyóság lenne mégegyszer átcseszni szegény fejét
2011. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!