Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ismerkedni/közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni/közeledni 15-16 éves lányokkal? + nincs önbizalmam:SS :/

Figyelt kérdés

eddig sose tudtam közeledni a lányokhoz:S és nem is nagyon tudok :S eddig ha el kezdem beszélni egy szép lánnyal el pirulok :S, el nevetem magam:S(nem mindig) , meg elégg sokszor nem tudok megszolalni:S hogyan tudnék jobban közeledni? mi velem a baj? és hogyan tudnám növeli az önbizalmam? meg csúnyának is érzem magam:S


15F


2011. júl. 25. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom veled mivan de nemtom min parázol ő is ember! Ha meg látod rajta azt a nagyképűséget gyorsan fejezd be a beszélgetést és menny el.
2011. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
írj privibe és adok tanácsokat
2011. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsó nem tudom h hogyan kell de itt az email em : deeeeet@mailbox.hu
2011. júl. 25. 01:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Hello.Egyesek szerint az idő múlásával elmúlik és akkor bátrabb leszel a lányok terén.Én már csak tudom nekem is ezt mondogatják XD 14/F :)
2011. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos ha zavarban van egy srác :D Én fiúm is zavarban volt első talinál remegett a keze a hangja nembírt a szemembenézni :D Ránéztem, rámnézett bele aszemembe és elis nézett rögtön utólag mondta hogy elpirult :D Szerintem azért aranyos mert látom hogy van köztün valami feszültség :P Szóval ez nemmindig rossz sőt nálam plusz pont ha zavarban van egy fiú :D Vagyis mostmár csak a fiúm :D

15L

2011. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
öltözz Fluornak! ő a 15-16 éves lányok kedvence...
2011. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 kis alkohol (persze buliban) és nem fogsz elpirulni az tuti :D, majd ettől megjön az önbizalmad utána meg pia nélkül is menni fog:), nekem bevállt :D, de azért ne igyál tul sokat :D
2011. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Solarian ***** válasza:

egysrácvagyok

dobj nekemis privibe 1-2 tanácsot, mert neked nem lehet küldeni.

2011. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
egyet értek az előttem szóló lánnyal :D szerintem is édes ha egy srác zavarban van. és nem kell aggódnod..nem csak te izgulsz :) 15/L
2011. júl. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szarjál Sünt válasza:
Nem tudom mi a tököm van itt, szerencsétlenebbnél szerencsétlenebbek kommenteztek neked, és az első kommentelő válasza volt csak jó neked, azt fogad meg, én is ezt tanácsolnám :)
2011. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!