Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ismerkedni/közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni/közeledni 15-16 éves lányokkal? + nincs önbizalmam:SS :/

Figyelt kérdés

eddig sose tudtam közeledni a lányokhoz:S és nem is nagyon tudok :S eddig ha el kezdem beszélni egy szép lánnyal el pirulok :S, el nevetem magam:S(nem mindig) , meg elégg sokszor nem tudok megszolalni:S hogyan tudnék jobban közeledni? mi velem a baj? és hogyan tudnám növeli az önbizalmam? meg csúnyának is érzem magam:S


15F


2011. júl. 25. 00:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Picit össze kell szedned magad! Oké, lehet, hogy két percig még aranyos, ha egy pasi zavarban van, de azért mégis...én inkább azt mondom, hiába vagy még fiatalka, de igenis legyél határozott, és erős. Lazán állj a dologhoz. Ha tetszik egy lány, beszélgess vele, nevettesd meg, aztán vagy kialakul, vagy nem. De aki nem mer, az nem nyer. És ha lepattint? Akkor sincs semmi! Nem dől össze a világ. Mindenkit utasítottak már el, mégis él és virul :) Hajrá! Sok szerencsét!
2011. júl. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!