Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a megoldás arra, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás arra, ha nem merek a nőkhöz közeledni?

Figyelt kérdés

Itt nyilvánosan kérdezem,mert nem tudom mit csináljak. Felnőtt férfi létemre sose volt barátnőm.

Sose mertem közeledni a nőkhöz.

Mindig kevésnek éreztem magam hozzá és másokhoz képest kevesebbnek.

Sose éreztem,hogy bármit is tudnék adni egy nőnek abból amit mások. Szerelem,figyelem,jó szex,szórakozás.

Annyi pénzem,sincs,hogy bárhová eltudja hívni,vezetni sem tudok.

Mellettem leginkább csak unatkozni lehet.


Ráadásul most már a korom miatt is gond.

Most már még inkább kinevetnének és kibeszélnének ami tovább rontja az amúgy is rossz esélyeim.


Rossz érzés amikor azt látom,hogy mások felszabadultan,jól érzik maguk a lányok,nők társaságában,randiznak,ismerkednek,flörtölnek,van valakijük,stb.

Közben meg az idő megy és vagy ilyesmibe nem lesz részem ha megváltozok vagy párkapcsolatban,mert "élni" fogok.


De egyelőre egyikre sincs esélyem.

Nem tudom,hogy törhetnék ki ebből.



2016. jún. 28. 12:50
 1/9 Komolyan mondod? ***** válasza:
70%

Úgy léphetsz ki ebből, hogy abbahagyod ezt a mérhetetlen nagy önsajnálatot és végre elkezdesz élni a vegetálás helyett!


Ez csak az én meglátásom, de akkor akarj csak közeledni a nőkhöz, ha kicsit helyrebillent az önbizalmad, önértékelésed...


"Mellettem leginkább csak unatkozni lehet."

"Sose éreztem,hogy bármit is tudnék adni egy nőnek abból amit mások. Szerelem,figyelem,jó szex,szórakozás."


Előbb tanuld meg elfogadni, megszeretni saját magad!

2016. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, hány éves vagy, ha nem titok?
2016. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért tetted be a PUA kifejezést a keresőszavak közé?
2016. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szűz maradsz
2016. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ki mondta, hogy minden fiúnak kell nőt szereznie? Sokan meghagyják a csajokat azoknak, akik már megtalálták a tökeiket.
2016. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindenkinek kapcsolatban élni. Abszolút nem.
2016. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz vezetni pl? Elhatàrozod , hogy akarsz és meg fogsz tanúlni. Hàt biztos neked is àll a cerkàd, szóval szexxel se hinném gondba leszel. Nos rutin ...hàt vannak rosszlànyok. Ja cerka àpoltsàga azért segìt , ha màr idàig jutsz. Flört ? Te nem talàlkozol korban hozzàd illő lànyokkal? Az kb elég a flörthöz na meg lazasàg. Ha nem kezdel alapot àsni nehezen lessz hàzad....
2016. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem merek belevágni annyira nulla vagyok.

Nincs miért velem lennie egy lánynak,nőnek.

2016. nov. 2. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél azért, hogy legyen. Olyan férfi vagy, akivel nőként szívesen együtt lennél? (akár egy éjszakára, akár párkapcsolatra) Ha nem, miért nem? Szerinted min kellene változtatnod, hogy olyan férfivá válj?
2016. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!