Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a legjobb megoldas felszivódni szó nelkul ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha a ferfi hazudozó, több vasat a tuzben tartó ember akkor legjobb faképnél hagyni mert szerintem az ilyen ember hiúságát csak táplálja ha latja h sikerult szenvedest okoznia a baratnöjenek igy meg ha meglép a nö akkor a pasi fog meglepödni h szóra sem volt erdemes

En nem hiszek az utolsó beszelgetesekben stb



2016. jún. 11. 16:58
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
Lehet, hogy megfog lepődni, dee különösebben nem fogja zavarni szerintem. Te viszont így valóban jobban jársz. :)
2016. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátnôje vagy, vagy még csak ismerkedtek?

Amúgy honnan lehet tudni, hogy hazudozós?

2016. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is hasonlo szituacioba keveredtem, mert tobb lany is tetszett egy tarsasagbol..es eppen ezert egyikuk se tudott komolyan venni szerintem, latvan, hogy a tobbi lanyt is nezegetem..:\ sajnos. Teljesen jogos a felvetesed a ferfi legyen huseges es igaz:)
2016. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megint 14 evesek irnak .

Igen " jarunk " egyutt nemcsak ismerkedunk azaz jartunk

2016. jún. 11. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem látom, hogy bárki is kiírta volna a korát, ráadásul eddig normális kommenteket / kérdéseket kaptál, szóval vissza lehet venni a lekezelô stílusból.


Ha már kapcsolatban vagytok, akkor ott már nem "több vasról" van szó, hanem hûtlenségrôl - két teljesen különbözô fogalom. Ha teljesen biztos vagy benne, hogy ez történt, akkor tégy aszerint, hogy mi okozza a legnagyobb megkönnyebbülést számodra - ha attól jobban érzed magad, hogy szó nélkül lelépsz, akkor tedd azt, bár azt gondold végig, hogy utólag nem fogod-e bánni, hogy így nem a tied lett az "utolsó szó", illetve utólag nem fog-e egy menekülés érzete lenni a dolognak, ha visszagondolsz rá. Mert kb. ezeket a "veszélyeit" tudom annak elképzelni, ha szó nélkül lépsz le.

Ha számodra ezek nem valós veszélyek, akkor nosza rajta.

2016. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felszívódhatsz, vagy esetleg hozzá teheted, hogy neked ez nem fér bele, se magyarázkodás se semmi nem izgat, viszonytlátásra, neked ilyenre nincs szükséged. De ha se időt se engergiát nem akarsz rá áldozni, akkor csak szívódj fel, ne legyél elérhető és kész. Úgyse érdemli meg.
2016. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat igen , minek lelkizni egy ilyen embernek , a legjobb megszunni , hadd gondolkozzon
2016. jún. 11. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
elmondod, h ezt honnan tudtad meg? meg úgy egyáltalán, mennyire vagy ebben biztos?
2016. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!