Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a társkereső oldalakon a kopasz kigyúrt, bmw -vel fotózkodó pasikról? Rám írt egy ilyen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az átlagtól tényleg eltér.Már több ilyen társkeresőt láttam, de eddig nem tudtam hova rakni őket.Vele elbeszélgettem, már volt két tali is.Nem olyan nyomulós, de érezteti hogy kemény férfi, határozott, és nem szeret mellé beszélni.

Vállalkozása van, embereket irányít sokszor csöngött a telefonja is, és akkor is hallatszódott hogy kemény a jelleme, mikor beszélt telón keresztül, de utána lenémította.

Egy hatalmas fekete bmw-vel jött, beszéltünk pár szót, majd elvitt étterembe és moziba.

Nem próbálkozott semmivel utána, még a második randi után sem.

Ellenben mondta hogy többféle küzdősportban jártas, régen kidobó volt, rengeteget verekedett, és sokfelé ismerik a városban.Tényleg sétáltam vele, és lépten -nyomon ráköszöntek, tényleg elég fura volt.

Viszont sokszor jár még diszkóba szórakozni, haverjaival, azt mondta ez a szokása megmarad öreg koráig is, attól hogy van az embernek párja, nem kell otthon ülni.

Csajok, ti egy pasinál mit csinálnátok, ismerkednétek vele tovább, vagy ennyi volt?


22L



2017. máj. 13. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Az elmondásaid alapján megér egy próbát. Ha csak megakarna dugni akkor nem feccölne beléd ennyi időt, mert másnak a bugyijába a slusszkulcs meglengetésével beleugorhat :D
2017. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2017. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Messze nem az én stílusom, de ha bejön neked, akkor tényleg megéri a próbát. Jó pont, hogy nem próbálkozott rögtön be.
2017. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Hát lehet, 1 hét múlva már a májad fent lesz az ebay-en, vagy eladnak egyszerűen kilóra valami bárba.
2017. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ez inkább no comment.
2017. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Akkor mégis jól csinált valamit ha ennyire megmozgatta a fantáziádat, hogy külön kérdést írtál ki miatta. Egy 22 éves lánynak napi 100 üzenet érkezik, és kétlem, hogy minden egyes pasinál kiírsz egy kérdést, hogy "Rám írt egy full átlagos csávó, mit tegyek?"

Vicces is lenne. Tehát akkor valami jól csinált mert kiemelkedett a masszív férfi tömegből.

2017. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen típus akkor okos,ha nem mutogatja magát a neten sehol,főleg nem kocsival pózolva,mert az a halálom..Mivel ez a példány csak vagánykodni akar a semmivel,lényegtelen hogy nem nyomult,engem biztos nem érdekelne.
2017. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Én a kopaszságtól rosszul vagyok, egyszerűen fizikailag taszít, szóval alapból beszélni sem kezdtem volna el vele. De ha neked vonzó külsőleg, egy hullámhosszon vagytok akkor nem értem mi a probléma? Kényelmetlen a BMW?:D Mondjuk ez a direkt mutogatom a kocsimat dolog nekem nem szimpi, de hát kinek mi. Az hogy sokan ismerik az nem jelent semmi rosszat alapból. Hogy mennyire lehet őt komolyan venni azt nem tudom, de hát volt 2 randi csak eljött már hogy mire utazik.
2017. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Miért társkeresőzik egy olyan pasi, aki ennyi embert ismer, jól áll anyagilag,szórakozik a haverokkal, és biztos akadna Neki társkereső nélkül is csaj, hiszen ahogy írod nem egy visszahúzódó, gátlásos típus.


Bennem pl. azért a helyedben felmerülne ez kérdésként.


Hány éves egyébként?

2017. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem a BMW nem hat meg.

Az pozitív, hogy nem próbálkozott be, de ez nem jelenti azt, hogy nem csak a szex kell neki.

Az, hogy rengetegen ismerik, nem jelent semmit. Engem is rengetegen ismernek a munkám miatt, ettől nem gondolom, hogy kuriózum lennék.

Az, hogy 40 évesen is diszkóba fog járni, hááát... Igaz, hogy tényleg nem kell temetnie magát az embernek annyi évesen, meg szórakozni kell de... Konkrétan diszkóba menni...

2017. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!