Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a társkereső oldalakon a kopasz kigyúrt, bmw -vel fotózkodó pasikról? Rám írt egy ilyen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az átlagtól tényleg eltér.Már több ilyen társkeresőt láttam, de eddig nem tudtam hova rakni őket.Vele elbeszélgettem, már volt két tali is.Nem olyan nyomulós, de érezteti hogy kemény férfi, határozott, és nem szeret mellé beszélni.

Vállalkozása van, embereket irányít sokszor csöngött a telefonja is, és akkor is hallatszódott hogy kemény a jelleme, mikor beszélt telón keresztül, de utána lenémította.

Egy hatalmas fekete bmw-vel jött, beszéltünk pár szót, majd elvitt étterembe és moziba.

Nem próbálkozott semmivel utána, még a második randi után sem.

Ellenben mondta hogy többféle küzdősportban jártas, régen kidobó volt, rengeteget verekedett, és sokfelé ismerik a városban.Tényleg sétáltam vele, és lépten -nyomon ráköszöntek, tényleg elég fura volt.

Viszont sokszor jár még diszkóba szórakozni, haverjaival, azt mondta ez a szokása megmarad öreg koráig is, attól hogy van az embernek párja, nem kell otthon ülni.

Csajok, ti egy pasinál mit csinálnátok, ismerkednétek vele tovább, vagy ennyi volt?


22L



2017. máj. 13. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez a BMW-vel pózolás olyan "menő vagyok mer' béemvém van" érzést ad neki, erőltetett. Kocsival pózolni 10 éve sem volt menő.
2017. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%

Jaj, hát anyám, 22èvesen azért mèg ne add le ennyire a szintet.

A kopaszság egy dolog,nem tehet ròla. De ha kigyúrt a fazon ès mèg bmwvel is jár... Felejtős. Gondolom nem huszonèves a leìrás alapján, mièrt nem tálal a korosztàlyában nőt??

A bmw pedig egy bizonyos iq- ès eq-szinttel rendelkező embertípust vonz, ès azok általában nem a családcentrikus, romatikus fickók!

2017. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint a csücsörítve szelfizős csajok :D
2017. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Amit a 9-es irt,igaz!


Gyanus a pasas! Ha nepszeru meg szorakozni jar,akkor miert nem tud szemelyesen ismerkedni??


Milyen cege van? Kerdezd meg a cegnevet es nezd ki az e-ceginformacio allami honlapon a tevekenysegi kort es tulajdonost!

Ha meg vallalkozo,azt nem tudod ott ellenorizni.


Gyanus,h illegalis dolgokkal foglalkozik. Pl elad prostinak.


Nagyon vigyazz magadra. Szerintem baljos jeleket mutat a szitu.

N

2017. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Kérdés, hogy te szereted-e a kemény bmw -s, kigyúrt bulizós férfiakat?


Egyébként nekem nem teljesen áll össze a kép, mert kicsit is komolyabb vállalkozók nem igazán fognak kidobóskodni, mert az mégis csak egy iq light -os kuli munka akár mekkora kiskirálynak is gondolják magukat. Fordítva is nehezen képzelem el, hogy hirtelen komoly vállalkozása lesz egy kidobóembernek :)


Inkább valami dílerkedés szokott a háttérben lenni. Nem feltétlen drogok, vannak egyéb tiltott dolgok, szteroidok, de nagy üzlet a potencianövelők árulása is és az kb. ugyanott kell ahol kidobóskodnak..


Persze mindig vannak kivételek, kívánom hogy legyen úgy.

2017. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Küld át hoztám a pasit! Nekem pont ilyenek az ideáljaim.Melyik társkereső ez?
2017. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

Most tényleg mi mondjuk meg, hogy mit tegyél? Ha 10-ből 10-ünknek nem az ideálja, akkor elhajtod?


Neked tetszik, szimpatikus?

2017. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!