Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, minek vagytok fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minek vagytok fent társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a többség csak magamutogatás miatt van fent. Szimpla like-vadászat, egópumpálás. Mell kidobás, pózólás, bikiniben mosolygás, a "fogadjatok el, nézzetek engem" képek és már egyre nagyobb divat a kutyát szájon csókolás (vagy kutyával pózolás). Azt nem értem, hogy aki ilyen képeket tesz ki magáról miért sír, hogy minden pasi kihasználja, vagy nem tisztelik? Van, aki teljesen normális, és az ember megismerné, de az is unalomból van fent, vagy hogy szórakoztassa a másik, és beszélgetés közepén törli magát. Aztán megy a férfiak becsmérlése, lúzerezése, meg a nincs normális pasi stb... Folyamatosan elvárnak, de ők max azt adják, hogy kidobják a húst a képeiken..


Rengetegszer érzem, hogy időpazarlás, a másik csak azért áll szóba, mert unatkozik.


Tényleg ennyire sok az idejük az embereknek és nem képesek valami értelmeset csinálni, őszintén ismerkedni, vagy csak annyira alacsony az egójuk, hogy szenvednek ha nem kapnak felületes visszajelzést idegenektől?


2017. máj. 1. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én részben egyetértek, de tegyük hozzá, hogy ők nyilván feltűnőbbek is, mint aki ezeket nem csinálja. A negatív reklám is reklám. Hogy aki nem ilyen, az mivel tudna láthatóbbá válni, azt nem tudom megmondani, de valamit kitalálhatnának :)
2017. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbben azért, mert unatkoznak. De senki nem mondta, hogy közülük kell válogatnod.

Te elvileg azért vagy fent, hogy társat keress magad mellé, nem? Te jól éreznéd magad egy olyan nő mellett, aki a nyakáig felnyomja a melleit egy kép kedvéért, csücsörít, egy yorkival vagy csivavával fotózkodik és az összes képe napszemüveges? Én nem. Ezért nem is velük foglalkozom.

2017. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
és te kérdező miért is ezeket a lányokat veszed észre?
2017. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Akit nem vesznek észre, az mikor adja fel azt az utópiáját, hogy "de hát a férfi feladata a kezdeményezés"? :)
2017. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem magyaron vagyok fenn, és ott opcióként be lehet jelölni a "friends" négyzetet is.


Angolul van fenn a profilom is, csak az arcom látszik. Aki ismerkedni akar, annak megírom, hogy a profilomon ott van, hogy nem érdekel az ismerkedés.


Nem írnak sokan, főleg arabok és feketék, eddig 3 emberrel tudtam beszélgetni normálisan és már kb 6 éve fenn vagyok.


De én alapból barátkeresőt kerestem, ezen volt ilyen opció.

2017. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen csak azért regisztráltam, hogy direkt téged szívassalak.
2017. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés inkább az, hogy a férfiak minek vannak fenn.
2017. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
7-es: az nem kérdés. Minél több numeraert. Ha meg nem jön össze,legalább lehet szapulni a nőket
2017. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában egónövelésből, Kérdező. Nem kell nekik senki onnan (se), de a szimpátiájuk azért jól tud esni.


#7, talán mert barátnőt keresnek anélkül hogy flegma, bunkó módon elküldenétek őket...

Ezek után ne csodálkozzatok, hogy szapulnak titeket. Ha így viszonyultok hozzájuk, nem értem, minek nektek egyáltalán férfi? Vásároljatok fel egy rakat macskát, vegyetek egy vibrátort, oszt élhettek boldogan. Majd 70 éves korotokban hótegyedül a karosszékben Cirmivel és Nyávival gondolkozhattok rajta, hol bsztátok el a dolgot...


#8 ti választotok a férfiak közül, nem igaz? De igen.

Akkor a balhét is ti viszitek el. Akár tetszik nektek, akár nem.

2021. jún. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!