Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek az olyan pasikról, akik csajozásbéli sikertelenségüknek egy lestrapált öreg német prémiumautóval szeretnének véget vetni?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki bárhogy próbálkozik, mindig lekoptatják a nők. Elege lesz ebből, és elhatározza, hogy ennek véget vet. Néhány százezerért vesz egy 20 év körüli vagy még régebbi 3as/5-ös BMW-t, Audi A4/A6-ot vagy Mercedes C/E-osztályt. Ettől reméli a "megváltást" és a csajozásnak újult erővel és felturbózott önbizalommal fut neki megint. Gondolja, egy ilyen menő járgány tulajdonosát kizárt, hogy a nők kikosarazzák.


Mit gondoltok az ilyen pasikról? Szerintem mostanság tipikus az, amit felvázoltam.



2017. jún. 26. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szíve joga, engem nem érdekelne.

23/N

2017. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt szánalmas dolog, másrészt azzal a réteggel, akit ilyen módon el lehet csábítani értelmesebb férfi szóba se áll.. A kettő együtt nem túl pozitív képet fest az illetőről.
2017. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi véleményem róla.
2017. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem az autó teszi az embert...és én sem a Bömihez bújnék hozzá este.
2017. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég számnalmas dolog.
2017. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé nyilvánvaló, mikor egy férfi turkálós BMW-val jár és látszik rajta, hogy nem egy csajozógép, hogy itt igazából mi is a szitu.

Másrészt a kocsi csak az aranyásókat vonzza, de ők sem hülyék, hogy csak az emblémát lássák és ne az egész kocsit. Inkább ülnek be az újba, mint a használtba.

Szóval, sehogy sem működik ez a dolog.

2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Passat kombim van hálistennek :)
2017. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy 20 éves BMW? Ez komoly? Még ha új lenne....De még az is vajmi kevés ha nincs mögötte még több pénz, szórakozni vinni a nőt, költeni rá stb. El nem tudom képzelni, hogy milyen nőnél lenne esélyed azért mert van egy 20 éves BMW-d....komolyan vicc

Ha pedig arra gondolsz, hogy ez menő a kiscsajoknál, akkor igen de mellé kell egy jóképű, nagydumás jampi gyerek is.

2017. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát sztem fölösleges pénzkidobás. Aki olyan, hogy a kocsija miatt megy az emberre, az a 20évesre rá se fog nézni. Meg egyáltalán, azért az már tényleg szint alatt van, hogy mindegy, hogy nem szeret engem, csak a lóvéért, de kell nő... akkor inkább menjen hivatásoshoz, az olcsóbban megvan, és ad annyit, amennyit a BMW-ért szopó "barátnő".
2017. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jókat szoktam röhögni rajtuk.

Egyrészt, kocsival nem fog barátnőt találni, max egy aranyásót, de azok meg nem hülyék, nem a lepukkant fostubusba fognak beleülni, hanem a fullos új kocsiba.

A lestapált bmw-s janik csak önmagukat teszik nevetségessé.

24/L

2017. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!