Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek az olyan pasikról, akik csajozásbéli sikertelenségüknek egy lestrapált öreg német prémiumautóval szeretnének véget vetni?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki bárhogy próbálkozik, mindig lekoptatják a nők. Elege lesz ebből, és elhatározza, hogy ennek véget vet. Néhány százezerért vesz egy 20 év körüli vagy még régebbi 3as/5-ös BMW-t, Audi A4/A6-ot vagy Mercedes C/E-osztályt. Ettől reméli a "megváltást" és a csajozásnak újult erővel és felturbózott önbizalommal fut neki megint. Gondolja, egy ilyen menő járgány tulajdonosát kizárt, hogy a nők kikosarazzák.


Mit gondoltok az ilyen pasikról? Szerintem mostanság tipikus az, amit felvázoltam.



2017. jún. 26. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vicces dolog, ahogy az alfahím szerep eljátszása is (bár ez is hozzátartozik), és a sikeresség vetítése is.


De hát azért csinálják ezt ilyen sokan, mert ez egy bevált módszer... ha nem működne, nem csinálnák...

2017. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy ilyen kocsi megvétele, és főleg szervizelése nem kevés pénz, és azt pénzt simán költhetnék a saját lakásukban "dolgozó" lányokra, akiknél tutira mehetnek...
2017. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet látok mostanába és megmondom őszintén röhejes :D nem értem mért jó ez nekik. Akkor már inkább vegyen ugyanannyiért egy sokkal újabb kevésbé szakadtabb opelt. Mért kell valakinek feltétlen drága autó ha azt nem tudja megfizetni h normálisan kinézzen. Na meg azt fennt is kell tartani. Nekem pl a volvo az álmom, de nem fogok venni egy 500 ezres csotrogányt, mert nem tudom megfizetni a valahogy kinéző kategóriát. Azt meg főleg nem tudom felfogni h mért gondolják h ezzel előrébb lesznek a csajoknál. Ahogy előttem is írták már, ezzel csak az aranyásókat tudják megfogni, de azok se teljesen hülyék h ne tudják h egy szakadt bmw-hez nem kell annyi pénz.
2017. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán akarok egy kocsit bemutatni a szüleimnek és barátaimnak, vagy egy kocsival beszélgetni, ágybabújni és kiskocsikat szülni.


Szóval vehet ilyet, meg lehet gazdag, alapvetően a "csupasz emberen", amilyen ő, minden nélkül, nem változtat. Nekem pedig az kell. Ez az önbizalom amúgy, amit a kocsi ad, lepkefing, mert nem intrizik és jól felépített, hanem ingatag. Értem ezalatt, hogy ha valakinek az önbizalmát össze lehet törni a péntek délutáni csúcsban, az elég gáz.


Nekem nincs autóm, mostanában nem is lesz, emiatt nem várom el és nem is izgat. Viszont van önbizalmam és stabil énképem, ami alapkövetelmény. Meg az is, hogy a másik belássa hozzám hasonlóan, hogy ez mekkora ostobaság. És legfőképp elkezdje úgy kezelni a másik nemet, mint az emberi faj tagjait, nem úgy, mint valamit, amit elég kifizetni egy kocsival. Ugyanúgy kikosaraznám kocsival, mint kocsi nélkül. :D

2017. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Egyrészt szánalmas dolog"



kettes, elment a józanod! próbálkozik, tesz, ez mindenképpen pozitív.

2017. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!