Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szokták azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták azt mondani, hogy: "Ha egy nő nemet mond, az valójában igent jelent. "?

Figyelt kérdés

Ez is bizonyíték arra, hogy a nők totálisan megfejthetetlenek és kiismerhetetlenek? Hogy sokszor maguknak is hazudnak és nem mernek szembenézni a vágyaikkal?

Ki mit gondol erről?



2017. márc. 16. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ezt csak es kizarolag a ferfiak mondjak akik keptelenek kezelni egy visszautasitast. Nalam a nem az mindig nemet jelentett, akarmennyire is nyomult volna az illeto. Ha valaki nem erti a nem jelenteset, az a szememben csak meg gazabb lesz.
2017. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nem az nem. Semmi más.
2017. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt zaklató pasik találták ki, akik nem akarják elfogadni a nemet.
2017. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a zaklató pasik találták ki, akik nem értik, hogy nem.
2017. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez a magyarázatik az aberrált férfiaknak a nemi erőszakra meg a nők zaklatására. Nőtől még az életbe nemm hallottam ilyet.
2017. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz van köze, hogy sokszor az, amit gondolnak, és amit mondanak, az köszönő viszonyban sincs egymással. Filmekben is sokszor van olyan jelenet, hogy egy pasi rányomul egy nőre, simogatja, ölelgeti, a nő tiltakozik, ellenkezik, aztán végül beadja a derekát és vadul csókolózni, szeretkezni kezdenek. Akkor ez a fajta észjárás minek köszönhető?
2017. márc. 16. 17:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapjában véve hülyeség.

Viszont nekem kb millió esetből volt már olyan, hogy odamentem a nőhöz, elküldött, én elfogadtam, majd vagy két hónap múlva, mikor újra összefutottunk, akkor ő jött oda hozzám és egyértelműen adta a dolgot.

De mondom, ez kb 100-ból 1.

2017. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy film, ember :DDD A valosagban ha valakivel smarolni akarok, azt nem tolom el. Ha eltolom es tovabb nyomul akkor meg pofonvagom. A filmekbe kell egy kis drama, hogy ne legyen unalmas.
2017. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a filmeket általában férfiak írják és rendezik...
2017. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő nemet mond akkor nemet is jelent!!! Csak az idióta zaklató őrűltek vitték bele ezt a rejtett (hamis) igent..
2017. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!