Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában mit akart mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit akart mondani? Nem értem az egészet már.

Figyelt kérdés

Fél éve tart a párkapcsolatom (ma van 6 hónapja), én 25, a barátnőm 20 éves. Mindig azt mondta, hogy 10-es skálán 12-es vagyok helyességre, meg hogy a munkahelyén is körbedicsekedett a képemmel, ésatöbbi. Nagyon szeretjük egymást.

Viszont a minap facebook chaten beszélgetett a barátnőjével, megmutatta neki az iwiw profilom, és azt írta rólam a kedves barátnőm, hogy "nem helyes, de nagyon normális, ami manapság ritka, és van benne valami, ami nagyon vonz".

Ebből hatalmas vita lett, egész délután sírt, és megállapodtunk, hogy nem szakítok. Nem tudja megmagyarázni, hogy miért írta akkor ezt.

Ti esetleg nem tudnátok segíteni?


2011. máj. 22. 00:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, a pontos mondat:

nem helyes gyerek de nagyon normális ami manapság ritka és van benne valami ami naon vonzs

2011. máj. 22. 00:48
 2/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Remélem nincs igazam, de van egy olyan sejtésem, hogy csak játszik veled. Nem nem tudja megmagyarázni, csak nem akarja. Ő pontosan tudjam miért írta, és neked miért kamuzott.

De az is lehet, hogy a barátnőjének nem tetszettél. A párod nem akart beégni, hogy más az ízlése, ezért ő is azt mondta, hogy csak átlagos vagy. Valami kavarás ott tuti van.

2011. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: nem akart téged megbántani, így inkább az egekbe dicsért, mintsem rombolja az egodat.

2: barátnője szörnyen kritikus, és előre félt a reakciójától, így inkább kicsit lehúzott előtte.

Én a második esetet tartom valószínűbbnek. Én is sokszor kezdem úgy az ilyen képes mutogatásos dolgokat, hogy "nem hiszem, hogy a te eseted" "nem a világ legjobb pasija, de engem nagyon megfogott benne valami"...stb. Ezektől függetlenül lehet számomra tökéletes a srác, de attól még el tudom képzelni, hogy 1 ismerősöm milyen "hibákat" találhatna benne.

2011. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huhh, köszi a válaszokat, akkor végülis ez nem válóok...:)

De azért zavart ennyire, mert nem csak ő, hanem nagyon sokan jó faszinak, vagy legalább helyesnek tartanak, erre pont ő ír ilyet? Hát nemtudom...

2011. máj. 22. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!