Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok a félénk, visszafogott, a nőknél sikertelenebb pasikról?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem tartják őket "pasinak".
2017. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy félénk, visszafogott, nőknél sikertelen pasik.
2017. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem gondolok róluk semmi negatívat.
2017. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezek alapján még semmit. Jobban szeretem előbb megismerni az illetőt, utána véleményt mondani róla.
2017. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy szar a kérdés, mivel a félénk/visszafogott nem egyenlő a lúzerrel, mégha a média ezt is próbálja belénk erőszakolni.


Illetve ez csak két tulajdonság, és az ember nem két tulajdonsággal jellemezhető, kivéve ha rajzfilmfigura vagy sorozatszereplő.

2017. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy egy ilyen pasi ritkán kerül olyan helyzetbe, hogy valaki megismerje.
2017. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tegyük még akkor azt is hozzá, külsőre bejön nektek. Kicsit ismernétek is, hasonló lenne a gondolkodásmódotok.... Lehetne esélye komoly kapcsolatotra?
2017. máj. 9. 18:18
 8/20 anonim ***** válasza:

#6


Netes keresők, könyvtár, haverokon keresztül?

2017. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Nincs különösebben fenntartásom velük. Legtöbb exem ilyen volt, bár a félénk, és visszafogott jelző csak a nőkkel szemben volt jellemző, haverokkal azért elég hangosak tudtak lenni. Párom is ilyen. Sikeres a tanulmányaiban, sportban, de a nőkkel sose tudott mit kezdeni, nem volt különösebben sikeres. Számomra nyilván jóképű, vonzó, nem is kicsit, így eleinte furán néztem, hogy fogalma sem volt arról, hogyan kell udvarolni. Nagy nőcsábásznak néztem, és ezért nem állt össze a kép. Aztán feloldódott a társaságomban, őszintén elbeszélgettünk sok mindenről, és megszerettük egymást. Nem mondanám lúzernek, csak nem túl gyakorlott a csajozásban, ami kifejezetten szimpatikus is volt, mikor kiderült. Mai napig nem érti, miért nem hagytam ott az első randi után, de örül neki, ahogyan én is :)
2017. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A legrosszabb ***** válasza:
20%
Azt gondolják róla, hogy LOOOOOOOOOOOOSER, aztán szépen továbbállnak kefélni egy jót a jóképű, népszerű faszival. Nem kell a nőkről sokat képzelni e téren, egyszerűek, mint a faék.
2017. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!