Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok a félénk, visszafogott, a nőknél sikertelenebb pasikról?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sokszor az ilyeneknek több intelligenciájuk, szeretetük, őszinteségük van, mint az egyből handabandázó pillanatnyi érdekeltségeket figyelem előtt tartó férfiaknak. Éppen ezért első körben nem ítélném el őket (mm a visszafogottabbakat)!!
2017. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10


És ez nyílván mindre igaz is. F*ck logic.

2017. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azt gondoljuk,hogy nem számít, a lényeg az, hogy akit szeret, annál az 1 nőnél legyen sikeres, a többi meg le van ejtve...Engem sose foglalkoztatott hogy mennyire sikeres a férfi a többi nő szemében, illetve hogy volt-e sok kapcsolata.
2017. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%

"Doktor Bubó és doktor Agy,

szívtipró leszek, majd ha fagy.

Nekem elég a filozófia,

mondják is rám, hogy jó, pipa


Nem üldözöm én a szép nemet

s nem érdekel, ha rajtam nevet.

Nálam a szerelmi egyszeregy:

egy nő van és ő engem szeret."

2017. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%
A utolsó válaszoló verse odaB@___sz! Így van :D
2017. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ők eléggé a kínálat legalját képviselik, de szerencsére senki se kényszerül arra, hogy onnan válogasson pasit magának. :) Nem fogom elkezdeni sajnálni őket, mert nem lesz soha senkijük. Nem az én gondom.
2017. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Kínálat legalja"???

"Pasit válogatni"???


Miféle egysejtű, gyökér plázalány vagy te?

2017. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 K...László ***** válasza:
Az én szerény tapasztalatom az, hogy ha nagy ritkán sikerül észrevetetni, megismertetni magam egy lánnyal, és még meg is szeret netalántán, akkor is a pénzes, harsány, feltűnő, bunkót választja, és engem megpróbál hamar elfelejteni, mert ciki velem együtt mutatkozni a sznob társaságában. Ennyi. Mellesleg nem vagyok sikertelen úgy általában, csak a nőknél.
2017. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az a baj a félénk pasival, hogy én is félénk vagyok. Így hogy ismerkednénk meg? Pedig jó lenne, ha lenne félénk pasim, az legalább nem csalna meg.
2017. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Pontosan erre akartam rávilágítani, utolsó. A sikertelen pasi nagyobb eséllyel marad hűséges 40 felé közeledve is. Az ember szereti azt csinálni, amiben jó. Ha valaki tud csajozni, ha jó ezen a téren, akkor könnyebben újít be egy szeretőt, amikor asszony pajtásnál csökken a libidó, míg a sikertelen pasi sokkal nehezebben szánja rá magát, s ha rá is szánja, akkor is sokkal kisebb az esélye.

Ebből a szempontból tehát őket kellene keresni, lányok.

(Ez nem önreklám! Részint mert sohasem voltam sikertelen, részint pedig öreg csóka vagyok már ehhez.)

2017. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!