Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszafogott nőknek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogott nőknek túl durva, a lazábbaknak túl szerényes vagyok. Más érezte már így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külsőre kisfiús arcom van (24 évesen 20-nak se mondanak legtöbbször), de közben meg 2 méter magas, jóképűnek mondott, szőke hajú, sportos srác vagyok, szóval sokan néznek meg.

Belsőre mindenfajta új emberi kapcsolatokat nehezen alakítok, de a családom és az évtizedes jó barátaim között nagyon laza és oldott vagyok, nagydumás, stb.

Nagyon sok fajta nővel próbáltam ismerkedni az évek alatt, de olyan igazi összetartozós érzesünk kölcsönösen kevéssel volt. Amúgy szexeltem már az életben kb egy tucat nővel, de négy hónapnál hosszabb kapcsolatom nem volt (már ha az olyan az volt egyáltalán).


Amikor csendesebb, visszafogottabb lányokkal ismerkedem, akkor az a baj, hogy hamar megnyílok és szókimondó vagyok. Sok ilyen lány azt mondja, hogy nekik túl magabiztos, csajozósnak tűnő, laza és hasonlók vagyok.

Amikor nagydumásabb, bulizósabb, nagy társaságokat kedvelő lányokkal ismerkedem, akkor az a baj, hogy nem járok bulizni, nincsen nagy haveri/ismerősi köröm, messengeren ritkábban válaszolok, vagy hogy szeretem a szüneteket a beszélgetésekben és nem jár állandóan a szám.


Mi lehet a baj? Ennyire két szék közé estem volna a személyiségemmel? Szerinted? Remélem érthetően mondtam el a dolgot


2016. dec. 14. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ám "két szék közé esett" lány is, nem csak ez a két véglet.
2016. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális lányt nagyon nehéz találni, a nők kb. 90%-át ez a két véglet teszi ki. Próbálkozz tovább, hátha találsz egyet, de ez inkább olyan, mintha tűt keresnél a szénakazalban.
2016. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!