Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van, hogy egyes férfiak maguknak elnézik, ha ártatlanokkal bunkók, de a nőknek nem?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sok olyan kérdés van, hogy a nők miért nem válaszolnak. Ha a nők leírják, hogy sok levelet kapnak, vagy sok rossz tapasztalatuk volt már, és így a normálisakról is már ezt feltételezzük, vagy egyszerűen nincs már türelmünk hozzájuk, akkor ezek a férfiak kiakadnak, hogy de hát miért az ártatlan normálisak szívjál meg emiatt. Ellenben én eddig akárhányszor számon kértem itt valakin, hogy ha normálisnak tartja magát, miért ír alpári, közönséges kommenteket vagy privátokat olyanoknak, akik nem bántották (vagy akár élőben), mindig az volt a válasz, hogy sok bántás érte őket, elegük lett, felgyülemlett a feszültség. Ilyenkor teljesen jogosnak érzik, hogy a sok felgyülemlett állítólagos bántást idegeneken vezessék le, vagy élőben bunkóskodjanak, de egy nő nem rúghat sípcsonton, ha őt sípcsonton rúgták. (Utóbbi természetesen csak egy metafora volt.)


A kérdés nem provokatív, tényleg érdekel, mi a véleménye erről az érintetteknek. Nem általánosítottam, mielőtt valaki ide írja, mert ezt mindig valaki ideírja, akkor is, ha a legóvatosabban fogalmaz az ember.


2016. dec. 13. 09:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és csak azok válaszát veszem figyelembe, akik elolvassák a teljes kérdést.
2016. dec. 13. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Itt más tészta alpári stílusban kommentet írni, egy névtelen eszmecserélő fórum. Kilehet engedni a fáradt gőzt is, ugyan ez igaz néha a való életben is, mondjuk egy kollégával.


De interneten egy párkeresés az teljesen más, akarod azt az embert, és persze hogy az fájó, ha egy sort se képes egy hosszú levél után böfögni...


Most az, hogy itt valakivel bunkó vagy ki nem szarja le, vagy a Janival a munkahelyen, most a hasamra ütöttem :D


Én úriember vagyok, megkérdeznék a barátnőmet ezt állítaná, komolyan mondom. De ezen az oldalon miért nem káromkodhatnék ha kedvem van, vagy miért ne küldhetnék el a büdös fenébe egy ismeretlent ha nem tetszik a stílusa...


Társkeresés az teljesen más, ott nyilván kulturáltabb az ember, ha párt akar magának, és ha van már, jobb esetben azzal se paraszt.


Addig pedig ne legyen bunkó, amíg én nem voltam bunkó! Igen, ismeretlenül bunkó lehetsz, kollégával az lehetsz megérti ha néha olyan napod van. De egy társkereső oldalon, ahol képpel és egy korrekt bemutatkozóval vállalod magadat, méltasd már egy válaszra, nő vagy férfi az illető mindegy...

2016. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én pont ízt írtam, amikor valaki nem is tud rólam semmit, nem provokáltam ki a bunkó stílust, hanem elsőre így nyilvánul meg, akár privát üzenetben is. És nem, szerintem ez nem elfogadható, közönségesnek tartom, amit írtál.
2016. dec. 13. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig nem teljesen elhibázott az első válaszoló megközelítése.

Lehet egyébként, hogy a társadalmi elvárások is közrejátszanak, ti. ha a férfitól jogosan(?) várják el a kezdeményezést, akkor a nőtől ugyanennyire jogos(?) a válasz elvárása.

Hogy itt miért elfogadott a bunkóság, azt nem tudom; sokakat vlsz. az sem tartana vissza, ha nem névtelen lenne az oldal.

2016. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, sokan mondjuk névvel is vállalják a bunkóságot.
2016. dec. 13. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Offszerű/saját tapasztalat:

Jó kérdés, ezt sajnos én is tapasztaltam már párszor itt. Volt hogy valaki rám írt, hogy ismerkedne, normálisan visszaírtam, hogy nem szeretnék ismerkedni, majd kaptam egy kedves választ, hogy "nem tudod miről maradsz le hülye k..va". Mi a...? De időnként brutálisan támadó levelet kapok, ha hozzászólok egy témához, hogy nekem nem tetszenek annyira a pl. kopasz pasik, már többször rám írtak privátban, hogy mégis milyen felszínes ribi vagyok és a többi. Csak mert valakinek a kérdésére leírtam, hogy nekem X dolog tetszik-e vagy nem. De ha nem privátban akkor itt meg itt a fórumon, amikor a "kedves, normális srác aki nem talál magának párt, pedig ő annyira baráti a csajokkal biztos friendzoneba rakják..." és az ilyen kérdező mond el mindenfélének ha segítő választ írok. Tény, írtam vissza bunkó stílusban, de nem szoktam trollkodni vagy provokálni, annak írok vissza bunkó aki előtte velem is az volt. Egyetlen egyszer volt (akit miután kiosztottam és számonkértem hogy hogy képzeli ezt a stílust mégis), hogy a pasi elnézésért kért, amiért privátban letámadott mindennek elhordva. Az összes többi csak mocskolódik tovább, mert hogy "na most bebizonyítottam milyen hülye vagyok, meg hogy a nőket tényleg csak a pénz érdekli"...

Írtam már egy kérdésre, hogy én azért nem is válaszolok a legtöbb privát üzenetre, mert ha lepattintom az ismerkedni vágyót van aki mocskolódik vagy tovább bombáz az üzenetekkel, mire kiosztottak hogy az érzelmi IQ-m nulla meg gyökér vagyok. Nem társkereső oldal a gyik tudtommal, ne kelljen minden pasinak írnom, csak mert rámír hogy szia! ismerkednél - ezt óránként hány nőnek küldhetik ki? De a legjobb amikor tényleg a kérdező támad le aki kedves, aranyos jófúnak írja le magát, aki nem talál nőt - na vajon miért...


Bocsi tudom kissé OFF meg nem nagy segíts, de már nagyon elegem van ezekből a pasikból, gondoltam leírom nőként milyen "jó" amikor így letámadnak itt, eléggé el tudja venni az ember kedvét ettől az oldaltól.

2016. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is inkább a gyikre gondolok, társkeresőn nem vagyok fent. És ha számon kérem, mindig azzal jönnek, hogy őket sokan bántották. Hát és engem nem? Akkor most én is szabadon lehetek k****csög?
2016. dec. 13. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!