Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek nőknek vannak érzéseite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőknek vannak érzéseitek a férfiak után?

Figyelt kérdés
Megszokott dolog, h a szamokban pl nok is enekelnek a szerelemrol, de nem tudom elkepzelni, h milyen az amikor egy nonek hianyzik egy pasi, raadasul a mostani fiuk kozul. Csak azert el ez bennem, mert mindig a ferfinak kell kezdemenyeznie es igy szokatlan, illetve fura, ha egy no epekedik, amikor tudvaillo dolog, h ok akarmikor talalnak szexpartnert, mi azert nem.

2016. dec. 1. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy gondolom, hogy a nőknek általában még több érzései vannak egy férfi iránt ha szerelmesek, de nekik sokkal nehezebb, mert nem zúdíthatják rá a férfira, mert akkor a férfi bepánikol és elmenekül.

A szexpartner keresés meg nem tudom, hogy jön ide.

2016. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szexpartnernek mi köze az érzelmes kapcsolathoz?
2016. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Te is azt hiszed, hogy a nőknek könnyebb, ugye? Pedig a frászt. Képzeld el magad nőként, amikor mindenki odamegy hozzád, mindenki bepróbálkozik, csak pont az az egy nem, akiért a fél életedet adnád. És nem tehetsz semmit, mert ha a nő kezdeményez, azt nem nézik jó szemmel.

Mondom ezt pasiként.

2016. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Pasiként mondom, hogy a nő is kezdeményezhet és nem nézem rossz szemmel, pedig kritikus vagyok ezen a téren. Csak jól kell csinálnia.
2016. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Ha tetszik a nőnek valaki (akivel értelemszerűen már kommunikált, ha ennyire odaadná érte a fél életét), felemeli a lusta kis popóját, ami hozzá van szoktatva, hogy neki csak válogatnia kell, odamegy a sármos kis kiszemeltjéhez és beszélgetést kezdeményez. A társalgás alatt mosolyog, apró érintéseket tesz, netán megjegyzéseket. Ebből a legfélénkebb, nyomi 30 éves szűznek is lejön, hogy csak el kéne hívni randira, nemhogy egy főnyeremény férfinak. Randiznak, felmennek szobára filmezni, aztán úgy megrakják a lusta, elkényeztetett kis popóját, hogy két hétig járni nem tud. Voila, még a fél életét se kellett odaadnia az álompasiért. De úgy sajnálom a nőket, tényleg, micsoda teljesíthetetlen misszió ez, köszönjük, hogy ma is tanítottál minket Mikkel, a gyakorikérdések elba**zott vén casanovája.
2016. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 00:36

Képzeld, próbálkoztam ilyesmivel, hamar elterjedt az ismerős pasik között, hogy nyomulós gyökér vagyok, milyen nevetséges, stb... :) Mondjuk nem is vagyok fullos 10/10-es csaj..

2016. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom, h ez terjedt el rolad. Mondjuk en nem voltam ott, hogy ezt megiteljem, de sterintem is tehet azert a no. Pl nekem az tetszik, ha latom, hogy keresi a tarsasagomat. Jol el lehet vele beszelgetni. Ennyi az egesz. Ha erre nem lep a pasi az mas teszta, de nnyit szerintem igazan megtehet a lany. Ha egy bizonyos pont utan sem tesz semmit, csak elvar, akkor jobb hagyni az egeszet, mert ha az udvarlaskor ennyire onzo, akkor kesobb meg kevesebbet lehet majd elvarni tole. Amugy szerintem gyakran ez az odaadas hianya sok konfliktus forrasa.
2016. dec. 2. 10:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor jó primitív társaságban forogsz, ha azért elítélnek, mert keresed egy férfi társaságát. Sőt, így belegondolva, amelyik férfi ezért "panaszkodik", azt biztos nem az eszéért fogják elrabolni..
2016. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért számít más véleménye?

Azért, mert mindenki sokkal jobban tudja, hogy neked mit hogyan kell csinálni? Mondd, nem te éled a saját életedet? Vagy megmaradsz mégis annál, hogy a bár sarkából szemléled a potenciális jelölted a Cosmopolitan koktélodon keresztül?


Miért érzitek úgy, hogy igazuk van a rossz májú férfiaknak? Elmondom nektek, hogy ilyeneket csak irigységből mondanak. Azért mert romladékok, és fogalmuk sincs, hogyan kell együtt élni az érzelmekkel.


Annak fontos a véleménye, aki tényleg ismer titeket. Ha ismernének, és akkor mondanának rajta, már eljutnék oda, hogy elgondolkozzak. De még akkor is az én ici-pici aortapumpám lesz az, ami befolyásolni fog.


20F

2016. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"akármikor"


Édesapa, egy nőt meg a saját belső gátjai, szorongásai fogják vissza attól, hogy csak úgy ripsz-ropsz fiúkat szedegessen föl, mert éppen olyanja lenne... Ne gondold, hogy egy csávónak (aki laza, önfeledt, stb.) nehezebb megugrani a külvilág akadályait, mint egy nőnek átlépni a saját belső korlátjait.

2016. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!