Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott/ magabiztos/ önbizalommal teli/ céltudatos férfi vagy rámenős/ erőszakos/önző/ uralkodó férfi? Hol a határ? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szeretném, ha segítenétek.

Nagyon sok múlna rajtatok, a ti tanácsaitok számomra most nagyon fontosak! Mert én TAPASZTALATLAN vagyok!


Azt nem tudom, hogy komoly-e, de első férfi az életemben... nincs viszonyitási alapom.

Szerelmes sem vagyok igazán, csupán vonz az ismeretlen, a tanulási vágy, tapasztalás de kezd egyre félelmetesebb lenni a helyzet.


Mikor találkoztunk, azt éreztem ő igazán különleges... képesek voltunk mélyebb témákról beszélgetni és nagyrészt egyetértünk.

Mikor kér valamit, vagy bele szól valamibe azt gondolom van igazság alapja...

Viszont olyan szinten uralkodóan teszi ezt, hogy úgy érzem eltipor engem és az érzelmeimet. :(


Ő céltudatosan eltervez mindent és abban bízik az nekem is jó lesz. Ha nemet mondok, taktikát vált és végül csak eléri, amit ő akar.


A gond ott kezdődik, hogy ágyba vinni is ilyen határozottsággal szeretne... én viszont szűz vagyok!


Azt vettem észre, hogy amióta találkoztunk (nem ő miatta; más is közre játszik és magammal is "harcolok") feszültebb vagyok. Kevésbé boldog és kevésbé tudom magamat elengedni, bizonytalan...

Érzelmileg labilisabb, rosszabúl vagyok. :(

Nem tudom még meddig fogom ezt birni. :( :(


Viszont nem akarom elengedni sem, mert érdekes számomra, hogy ő itt van... úgy érzem fejlődtem azóta önismeretben... és ez jó... akár jó páros is lehetnénk mi együtt. De nem tudom alkalmasak vagyunk-e egymásnak. :(


Illetve nem értem, miért hagy szenvedni. Holott pontosan tudja (legalábbis sejti), min megyek keresztül...


Szerintetek?


1. Mit gondoltok róla?

2. Mit gondoltok rólam?

3. Mit csinálok rosszúl? Hogyan lehetne jobb?

4. Mit kéne tennem?

stb.


Kérdezzetek nyugodtan!


2017. jún. 28. 01:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fúh, ilyennel én is találkoztam. Hozzád képest kicsit markánsabb a személyiségem, én szeretek konfrontálódni a saját akaratomért, mert tudom, hogy mi a jó nekem és mit akarok. Nálunk ez úgy végződött, hogy én mindig visszatereltem a saját kis medrébe, hogy ne nyúlkáljon bele az én életembe és érzelmeimbe, mert egy ideig hatott rám ugyanúgy azzal, hogy tökéletesen tudta, mikor mit kell mondani (a pszichopaták legjellegzetesebb tulajdonsága), mindezt manipulálási szándékkal, de egy idő után észrevettem, mikor magam voltam, hogy tulajdonképp olyan dolgokat csináltam, ami nem én vagyok és nem is akartam volna. Utána meg már magamnak konkrét célokat és kereteket tűztem ki, hogy mit meddig és mit nem, úgy mentem randira. Hát átkozottul nem örült neki, mikor beletörött a bicskája a dologba, elmondott mindennek és letiltott a közösségi oldalakon is. :D De már személyesen is látszott rajta, hogy mint a mérgezett egér, úgy vág közbe és úgy magyaráz megállás nélkül, hogy nála legyen a kontroll.


Nem biztos, hogy pszichopata, de van egy olyan beütése ezek alapján. Erősödj meg valahogy és vedd vissza a kontrollt, nem szégyen az asztalra csapni és megmondani, hogy ebből itt volt elég, én most ezt itt megköszönöm és keresek olyat, aki nem akar fölöttem állni, lehúzni és jól is tudom érezni magam.

2017. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Önismeretben szerintem mással is fogsz fejlődni amúgy.:) Ha az embernek adnak lehetőséget beszélni komolyabb témákról, ahogy összerakja a fejében a mondandóját és megfogalmazza a dolgokat, sok dologra rájön, amire addig nem jött rá, amíg csak a fejében volt. Erre (is) valók a társak.:)
2017. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó annyira köszönöm, hogy írtál. :)))
2017. jún. 28. 13:47
 14/15 A kérdező kommentje:

Én is az a fajta vagyok, aki alapvetően erősebb akaratú, de úgy érzem vele szemben nincs erőm. :( :( :(


Annyira tudja, mit kell mondani nekem és olyan inteligens, hogy el sem hiszem! Mintha álmodnám az egészet!

Volt olyan kérdés miért vagyok vele együtt... nem vagyok... ő jelenik meg.


A tekintete basszus... nagyon durva, mintha nem is e-világi lenne... van benne egy szépség/ hideg nyugalom. Érzelmet alig mutat. Csak kettőt mikor örül és mikor kicsit kiakad.


Attól félek, hogy figyel engem és arra is rájön kiírtam ezt a kérdést...

Nagyon durva.


Most majd meghúzom határokat, de nem tudom lelép-e ezért...

2017. jún. 28. 14:07
 15/15 A kérdező kommentje:

Azért tartok valamilyen szinten kontrollt, de keress másik utat...

Érzelmet semmit nem érzek iránta, mert ő sem írántam (ő csak sexuális vágyat érez irántam, én azt se).

Viszont lehet tőle tanulni... rámutat olyan dolgokra, velem kapcsolatban, amit ő lát (én nem).

Viszont azt veszem észre, hogy mellette csak nagyon nehezen tudok önmagam lenni.

Ha nincs itt, akkor folyton kattog az az agyam és rosszabb a kedvem.

2017. jún. 28. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!