Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárják, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják, hogy egy férfi céltudatos legyen?

Figyelt kérdés
Mert én annak érzem magam, de viszont amikor visszafele is ugyanezt kérem, akkor inkább elmenekülnek...:D
2017. márc. 17. 09:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
He? Mondod nekik, "legyél céltudatos", és elszaladnak?
2017. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%

hogyne várnák el.

szinte már mindent elvárnak.

ha 30 éves korodra nincs saját házad/lakásod, jó kocsid, meg min nettó 300k-s fizud akkor idézem: "egy életképtelen férfi vagy, és nem fogod tudni eltartani a jövőbeli családodat, így bocsi, de nem érdekelsz" :D


ez a valóság ;)


26/F

2017. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért menekülnek el, mert a "de viszont"-ot egyben használod.
2017. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26.: miérg, nem így van?
2017. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ez azt jelenti, hogy esetleg számon kérem őket a céljaikról, akkor hebegnek-habognak. Vagy kitérő válaszokat adnak.

Én meg nem fogok tudni semmit sem kezdeni egy céltalan emberrel. Ez olyan mintha elmennél a boltba venni csokit, de az eladónak azt mondogatnád "én nem tudom mit keresek itt".

Vagy ők menekülnek el, vagy én. De igazából mindegy is. Ilyen nő nem kellene az biztos.

2017. márc. 17. 09:39
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

#2,


ez az életképtelen duma annyira ismerős :D


Volt egy csajom, aki egy hihetetlenül életképtelen, semmirekellő nő volt, 3,5 évig voltunk együtt, azalatt talán összesen 1 évnyi munkaviszonya volt, azok is ilyen sz-r minimálbéres, meg 4 órás vízgereblyéző melók. Mert hogy ő nem bírja elviselni azt a lelki terhelést, ami egy rendes munkával jár, és a házimunkára se lenne ideje.

Persze ettől függetlenül nem szeretett se főzni, se mosni, se mosogatni, se takarítani, nem is nagyon csinálta.

De állandóan ezt a dumát nyomta, hogy ő nem bírja az életképtelen pasikat :D

2017. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Számon kér... miért nem beszélgettek? Miért számon kéritek egymást?
2017. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ha képes őszintén beszélgetni a céljairól, akkor beszélgetés.

De ha össze-vissza kerülgetni a kérdést, akkor olyan lesz mint egy "számonkérés".

Ha meg a céljairól sem mer őszintén írni, akkor menjen találja ki mielőtt megszólal szerintem...

2017. márc. 17. 09:51
 9/29 anonim ***** válasza:
59%
Elvarom de nekem is van celom szoval en nem menekulnek el :D De mar van baratom.
2017. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

#2 kár, hogy ezen az oldalon csak olyan emberek vannak, akik szemellenzőt hordanak napi szinten és nem látják be a valóságot!


Sajnálom a #2es válaszolót, aki nagy igazságot írt, hogy így le lett szavazva. De ez van.

2017. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!