Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárják, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják, hogy egy férfi céltudatos legyen?

Figyelt kérdés
Mert én annak érzem magam, de viszont amikor visszafele is ugyanezt kérem, akkor inkább elmenekülnek...:D
2017. márc. 17. 09:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mi van, ha szégyelli? Engem is ki szoktak nevetni, ha elmesélem, mik a terveim, de hát ismered a kishitű magyarokat. Lehet, hogy úgy van vele, az személyesebb téma. Vagy ha elmondja, és nem sikerül, kineveted.
2017. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Én értékelem, aki őszinte hozzám, mivel nagyon ritka dolog az őszinteség.

Épp azért mert erő kell hozzá. Akinek meg nincs hááát... Fejlessze magát.

2017. márc. 17. 10:10
 13/29 anonim ***** válasza:
De honnan tudja egy idegen, hogy te ezt értékeled?
2017. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ez egy egyszerű logikai folyamat.

Ha hazudnod kell valakinek, akkor biztos hogy jobban éreznéd magad nélküle.

Ha nem értékeli az őszinteséget, jobban jársz ha korábban kimutatja a foga fehérét.

Ez a gondolat saját főből kellene hogy menjen például...

2017. márc. 17. 10:16
 15/29 anonim ***** válasza:
Te így gondolod. Ha most rám írna egy vadidegen, biztos nem mondanám el a céljaimat. Az az én kis magánügyem. Nem hibáztathatsz senkit, amiért vigyáz magára, és nem adja ki magát minden idegennek. Ha meg nem érti meg, igaz, jobb nélküle.
2017. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg gyenge vagy, hogy nem vagy képes felvállalni önmagad. Ez nem a lakcímed, hogy mondjuk visszaélhessen vele bárki is.
2017. márc. 17. 10:24
 17/29 anonim ***** válasza:

Egyebkent random embereknek en sem szoktam csak ugy elmondani. Lehet elso randin is korainak ereznem meg, de vegul is ha elmondom, legalabb tudok szurni az alapjan, mit reagal. Volt exem aki csak lehuzni akart, hogy itthon nem lehet vallalkozni, felesleges, csak a penzt viszi, minek kockaztatni, stb :D Szoval ha hasonloan reagalna a randipartnerem, akkor nem eroltetnem vele a tovabbi talalkozokat.

A jelenlegi parom meg ennek az ellentete szerencsere, o is belatja, hogy pont, hogy az alkalmazotti let a sokkal bizonytalanabb.

2017. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem, ez jobban definiál engem, mint a lakcímem. Gondolhatod, hogy gyenge vagyok. Azt teszed, amitől jobb neked. Ebből is látszik, milyen ember vagy. Azt sem mondanám el neked, mennyi az idő.
2017. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Hogy ne várnám el, hogy céltudatos legyen... De ugyanezt elvárom a barátaimtól és saját magamtól is. Rendben van,ha nincsenek mondjuk 5 vagy 10 éves céljai egyenlőre, hanem csak 1-2 hónaposak egy évesek,de ha látom rajta, hogy nem azért,mert napról napra él, hanem,mert nem tudja, hogy mi legyen, mi az amit élvezettel tudna végezni, azzal nincs gondom, ha nem évek óta van ez.. Volt egy barátnőm (akkoriban annak tartottam..). Nem nagyon voltak önálló gondolatai, én elmentem fősulira tanulni, köv évben ő is ugyanarra a szakra akart menni.. Bármit elkezdtem ő is, azt akarta.. Nem emiatt lett vége a "barátságnak", de eléggé rájátszott, hogy életképtelen volt akkoriban és engem akart mindig utánzoni.. (Az már persze nem ment, amikor leírtam meg el is mondtam neki telefonon,h hogyan kell sajtos rúdat sütni, mire ő.. de ő ezt nem tudja.. No comment.. egyik legegyszerűbb recept volt..).

Életem párját meg ne kelljen már kiszolgálnom, azzal, hogy mindent a segge alá teszek, szájába rágom, hogy mit csináljon. Ha már ő a férfi.. Ugyanúgy nekem se mondja meg, majd én eldöntöm, hogy mit akarok, tanácsát bármikor meghallgatom bárkinek ettől függetlenül, aztán,ha jó érveket hoznak fel, meg is változhat a látásmódom, az adott dologgal kapcsolatban...

25N

2017. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Sajnállak, ha csak olyan nőkkel ismerkedsz akiknek nincsenek céljaik. Talán nem vagy elég tökös fiú ahhoz, hogy karakán, céltudatos nőkkel ismerkedj?

Más: sok nőnek a célja a házasság és a gyerek,viszont ezt sosem szerencsés első randi mondani mert a pasi elszökik és sose látják többet...talán ezért hebegnek habognak össze-vissza.

Egyébként biztos hogy az ilyen nők elvráják a céludatosságot, vagy tudják, mi az? Lehet hogy ha jobban megismered kiderül hogy vannak céljai csak így hirtelen nem jutott az eszébe, de iskolába jár vagy nyelvvizsgára készül, stb.

2017. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!