Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárják, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják, hogy egy férfi céltudatos legyen?

Figyelt kérdés
Mert én annak érzem magam, de viszont amikor visszafele is ugyanezt kérem, akkor inkább elmenekülnek...:D
2017. márc. 17. 09:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Szerintem elég egyértelmű az írásaimból, hogy céltudatos nővel szeretnék ismerkedni. Persze nem kell mindenre választ adnia, de egy alapvető képe legyen már a vágyairól.

De te gondolom női szemmel nézed, azt hogy ha ilyenekkel ismerkedek, akkor a másikakkal nem merek. De női oldalon van csak túlkínálat (neten) ismerkedés során. Egy férfival megesik, hogy néha néha 1 nő szót vált (azt is csakis ha én kezdeményezek), de ugyanolyan aránnyal lesz "olyan", mint nálatok... Nekem nincs olyan hogy válogatok. Pontosabban van: eldöntöm, hogy az az egy épp, mennyire szimpi.


Amúgy meg nem értem, hogy mi a takargatnivaló abban, ha valaki gyerekre és házasságra vágyik. Ez is nonsense nekem. Egy normális nő mindig is ezekre fog vágyni. Azzal hogy elmondja, csak azt bizonyítja, hogy normális. Én is vágyom majd ezekre. Persze ez nem azt jelenti hogy egyből, hanem hosszútávú tervek.

Karrierrel kapcsolatos terveire meg nem kérek beszámolót. Valamit csináljon, ami tetszik neki aztán kész.

2017. márc. 18. 12:42
 22/29 anonim ***** válasza:

Azért nem vallják be a gyerek/család kombót mert a legtöbb férfi elszalad, és ez tapasztalat a nőknél.

Én nagyon céltudatos vagyok, és a férfiak általában megijednek ettől, mert úgy érzik, nincs rájuk szükség.

Szerintem amúgy majdnem mindenkinek vannak céljai és vágyai amikért tenni akar, csak nem biztos hogy ez így megfogalmazódik bennük. Ezért írtam példának a nyelvtanulást vagy lehet hogy valami kézműves tanfolyamra jár, de eszébe sem jut megemlíteni egy ilyen kérdésnél.

2017. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Azért futnak el, mert nekik nem ez a tervük veled.

Azért ijednek meg egy céltudatos nőtől, mert nekik más céljuk lennének veled, mint amit mondasz.

Örülnöd kellene, hogy elfutnak ilyen esetben. Sok időt spórolnak meg neked. Ők mást szeretnének, te is mást szeretnél. Jobb ilyenkor külön.


Nekem társ kellene. És nekem ugyanolyan nehéz találni, mint a nőknek. A kérdést is azért írtam ki, mert elegem van abból, hogy a nők/lányok nem erre vágynak. Vagy még megfogalmazni sem tudják a vágyaik.

2017. márc. 18. 13:14
 24/29 anonim ***** válasza:
Jól van, értelek. Amúgy én nem panaszkodásból írtam, csak azt veszem észre hogy komoly kapcsolatra nem kellenek a határozott nők az általam elérhető férfiaknak (nem vagyok már fiatal, újrakezdő vagyok egy válás után) és megijednek ettől. Illetőleg a korombeli céltudatos férfiak azért többnyire foglaltak. Hidd el a férfiak többsége is csak bambán bámul ha negyven évesen a céljairól faggatják. Mintha célja csak a huszonéveseknek lehetne... :-)
2017. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Én 22 vagyok. Így sem könnyű.

Szerintem nagy elvárásnak minősül, amire vágyunk. De lejjebb nem tudok adni. Szóval marad az egyedüllét.

2017. márc. 18. 14:01
 26/29 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2017. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az ellenkezője is nehéz, ha én pl nem akarok gyereket, akkor tessék, e szerint nem vagyok normális. Nem tudom előre, hogy ki ítélkező.
2017. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én sem akarok még. Nem mondta senki, hogy aki nem akar az nem normális.
2017. márc. 18. 16:20
 29/29 anonim ***** válasza:
"Egy normális nő mindig ezekre fog vágyni."
2017. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!