Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van? Miért vélekednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért vélekednek az emberek így?

Figyelt kérdés

Mindig, kivétel nélkül mindig, amikor az jelenik meg egy celeb nőről, hogy gazdag barátja lett, rögtön azt írják a gyökerek hogy bezzeg miért nem egy 12 órában robotoló, 8 általánossal rendelkező gyári munkással jönnek össze ezek a nők.

De itt gyakorin is kivannak akadva a pasik, hogy a nőknek miért vannak olyan nagy elvárásaik, miért mindig a sikeres pasit akarják, miért nézik levegőnek a nők a 100 ezret kereső sikertelen és céltalan pasikat.


Szerintem: nyilván ezek az igények felháborítóak azoknak a nőknek a szájából, akik nem tudnak felmutatni semmit, főleg azt nem amit ők elvárnak a férfitól. De! Azok a nők, akik hozzák maximálisan azokat a tulajdonságokat amiket elvárnak a férfitől (pénz, siker, határozottság, férfiasság stb..) azokba miért kell belekötni hogy bezzeg miért nem egy utolsó buta 8 általános végzettségű, céltalan emberrel jött össze?



2016. dec. 4. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az emberek irigyek es lustak tobbsegukben, szoval, aki kiemelkedik kozuluk, es emiatt tobb mint er el (ebbe a korbe tartozik a "magas szinvonalu" par is), arra rogton kopkodni kezdenek, hogy ok is akarjak. Az nem jut eszukbe, hogy ok kozel sem tudjak azt nyujtani, ami az altaluk vagyott szinvonal eseten csak az alap.
2016. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban belegondolsz erre egészen egyértelmű a válasz. Van itt egy csomó ember, akinek sajnos nem jött össze így az élet, szegényebb vagy csúnyábbb vagy szerencsétlen vagy csak ezek közül valamelyiknek érzi magát. Ők irigyek, bántja őket más, aki lehet semmit nem tett érte ott tart ahol, az pedig, hogy ráadásul még szerelmet is talál vagy egy ugyanilyen sikeres emberrel áll össze még inkább bosszantja őket. Ha nekik rossz gondolják, legyen mindenki másnak is. Az embernek ne legyenek nagyobb elvárásaik, álmaik, mert nekik sincsenek. Dögöljön meg a szomszéd tehene is! :)


Ilyen egyszerűen működik az emberi agy. Nagy érzelmi érettség kell ahhoz, hogy eltudd fogadni és őszintén azt mondani, hogy igen nekem rossz, de attól remélem ők boldogok lesznek és milyen szép pár.

2016. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Celebek világa belterjes, nem is érdekelnek. Egyébként milyen kapcsolat az ahol azt nézi az egyik a másikban, hogy sikeres vagy pénzes? Nekem nem kellene ilyen nő.
2016. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Celebek világa? Nézd csak meg Tv2 Rtl-en kik a celebek, akiktől elvannak szállva a nők. A legtöbbjük primitiv, 0- intelligenciára valló erkölcstelen suttyók, Nincs semmi háttér alapja hogy ők Celebnek vannak kitüntetve. Ők azért népszerüek, mert úgy viselkednek mint az állatok. Nézd csak meg valóvilágot, milyen szerencsétlen "nehéz sorsú" janikák játszanak benne. Mindegyik egytől egyig teszi a hülyét, megjátsza magát. Papolnak az életről, Még is minden nő bálványozza az ilyen férfiakat. Miért? Azért mert paraszt módjára viselkednek, szembeszállnak a szabályokkal, bizonygatják magukat, Mindegyikük meg játssza,

2 véglet, az egyikük azt bizonygatja, meg játssza hogy milyen kis érzelmes fickó, de esetlen, szerencsétlen is, sajnáltatja magát, amiből az jön hogy jaj milyen cuki férfi.. A másik véglet meg az a felfújt paraszt aki olyan hogy hősködik hogy ő ott valaki.. Szintén Nőknél ez mennyire szexi, biztonságérzet. Viszont ha ezt a 2 emberfajtát kitennénk a nagy semmibe, 3 nap után meg halnának, összeszrnák magukat hogy úúristen..

Tehát ők is csak átlag emberek. csak ezt mutatják hogy ők valakik, ezér vannak nők elszállva tőlük, mert inkább a külső a fontosabb, meg az érzelmek világa. Tele van a Média ilyen formákkal. Sebestyén Balázsról nézz régi videókat youtubeon. Úgy lejáratta magát forgatásain, olyan fogyatékos figurákat vágott, meg olyan primitiv volt, hogy ki nem néznéd belőle, hogy Ez egy Média sztár... És persze mindenki a jelent nézi, rajta van az öltöny meg fel van nyalva a haja, adva magáról a komoly figurát, meg ezért kapják a pénzt mert ilyen szerepeket elvállalnak.

Tehát ezek a "nagy emberek" semmivel sem különbek az átlag emberhez képest, sőt, Van olyan hogy egy átlag ember sokkal okosabb értelmesebb erkőlcsibb sokkal több mindent érdemelne, mint egy ilyen mümájjer, mégis telibe szrják, eltapossák. Az is egy hatalmas nagy ostobaság hogy a 12 órában robotoló embereket lenézni, általánositani, hogy gyökerek egytől egyig mind, meg anyuci kicsi fia. Arra meg már senki nem gondol hogy olyan dolog miatt van olyan beosztása mondjuk, amiről nem tehet, Család,betegség..egyéb okok miatt.

De biztos akad köztük olyan akik 100x überelné ezeket a felfújt parasztokat az intelligenciájával.

Valamennyire én jogosnak tartom ezt a köz felháborodást. Nem lehet mai nők többségéről elmondani hogy milyen szerény jámbor elveszett báránykák. Általában Érdekekre utaznak, Az a leges legelső amit saját filozofájuk, életfelfogásuk, szemük előtt lobogtatnak, Hogy Nekik kényelmes legyen, biztonságos legyen, és mindenféle erőfeszités nélkül dolgokat kapni. Egyszerübben fogalmazva, csak is a vég eredmény kell nekik, hogy ott legyen készen csillogjon villogjon, hibát nem ismerve. Ha találnak egy kis hibát, akkor ott már meg is bukott náluk az a dolog, és lépnek tovább. Na ezek a nők többségének az Igényei. Igy ebből kiindúlva Nagyon ritka az ilyen eset ahol minden ilyen tökéletesen tálalva van. A férfiak többsége, nem tudják ezzel fel venni a versenyt, és emiatt nem jutnak nőhöz x ideig. ezt hangoztatják, és ezen háborodnak fel nők.. meg mondogatják hogy gyökér meg szerencsétlen férfiak..

Most ez olyan elvárás, hogy azt mondod holnapig épitsek fel neked egy kastélyt, a semmiből. Ha nem lesz meg akkor ennyi volt a kapcsolatunk. De oké, keressük a férfiakban a bünbakot..

De visszatérve Celeb nőkre, vagy sima nőkre. Mit adnak? A testüket?. Azért kell szeretni mert huhh milyen jól áll a seggén a cica nadrág, milyen csinos milyen jó alakja van.. Ezt tudja adni egy kapcsolatba? Mint valami olcsó kva. S másról se lehet velük beszélni, mert az énközpontúságról szól az életük, hogy nekik milyen élvezet legyen.. Celeb nők is csak ebből élnek, a külsőségre épitenek hogy ők milyen szexistennők, belül meg igazából semmit nem tudnak az életről, konyhába bámulná a serpenyőt, begyújtani nem tudná a sütőt. De azér nézzük el férfiként ezt, meg h na nembaj attól még szép vagy..

2016. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A 4-esnek van, amiben igaza van. Pl a való világ celebei valóban úgy működnek, ahogy ő azt leírja, az már más kérdés, hogy értelmes, felnőtt nőknek ez nem jön be. Balázst egy kicsit a védelmem alá venném, vannak most is tapló megnyilvánulásai, de általánosságban, ha az ember több nem a műsorban készült interjúját, nyilatkozatát hallgatja, olvassa egy értelmes ember. A régi videóin pedig, amin sutyerák a dátumot kell nézni. Ezer éve volt én is voltam nagy tapló fiatalon, egy-két embereknek későn érik be a feje lágya, neki pechje volt, mert még nem történt meg mikor kamera elé került. A többi dologhoz nem tudom érdemes-e még megjegyzést fűzni. Aki általánosít, annak hiába mondod, hogy nem minden nő a pénzre hajt. Ha ő így döntött, így döntött. :)
2016. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Oké. Mi a magyarázat arra, hogy akkor, abban az időben, ilyen taplósággal viselkedésével, valaki úgy dönt hogy na helyezzük az ország elé Tvbe? Most akkor én is finghatok és akkor bekerülök?
2016. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogyha fiatal vagy,ahogyan ő is és egy fiataloknak szóló cstaornán vagy, akkor igen, ha jópofa figura vagy és fingasz csak, azzal már annál a közegnél, aki a z+-t vagy mostmár viva-t nézi meg is alapoztad a helyed. Onnantól pedig mikor felnősz és elkezdesz értelmesen gondolkodni és rájössz, hogy nem 15 éves sutyi kölykök előtt akarsz menő lenni, már tudsz helyezkedni. Már tudsz felmutatni szakmai tapasztalatot és ha értelmesen tudsz nyilatkozni, máris átkerülhetsz egy másik csatornához, akiknek jól jön, hogy egy már viszonylag ismert embert szerződtetnek le.
2016. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok!!!! Nem a celebekre helyeztem a hangsúlyt, csak megemlítettem hogy ott is mekkora fröcsögés szokott lenni ebben a témában. Köszönöm annak a válaszát, aki normálisat írt, és a kérdésemre válaszolt!
2016. dec. 4. 12:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Már miért lenne valaki sikertelen és céltalan, mert "csak" 100 ezret keres? Ostoba az az ember, akinél a fizetés mértéke határoz meg valakit.

Mindenkinek joga van persze megválasztani, hogy kivel áll össze, de egy utolsó alantas dolognak tartom azt, ha van egy értelmes, tanult, művelt emberünk és azért nézné semmibe egy nő, mert mondjuk a fenti összeget keresi. És ez fordítva is igaz, éppúgy köztünk férfiak között is vannak ilyen gyökerek, akik lenéznek egy bolti eladó nőt, mert szerintük "csak ennyire futotta". Nem azt nézi a tahója, hogy becsületesen dolgozik a másik, hanem a pénzt, ami egy illúzió.

2016. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsó: a pénz csupán annyira illúzió, hogyha nincs akkor éhen döglesz :)

És szerintem a sikeresség ott kezdődik, hogy valaki azt csinálja amit szeret, és elér benne mindent amit szeretne, továbbá ebből következően nem hal éhen, hanem olyan életszínvonalat teremt meg magának amilyet szeretne. Ez a színvonal nyilván mindenkinél más, de szerintem azért az emberek nagy része nem nyomorogni akar..... És ha a nő sok pénzt keres, miért olyan nagy bűn mások szemében (ami igazából nem érdekes, mert én pont leszarnám más véleményét ezzel kapcsolatban, csak nem értem a logikáját) hogy a nő magához hasonló személyiségű, egzisztenciával és keresettel rendelkező férfit akar?

2016. dec. 4. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!