Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van? Miért vélekednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért vélekednek az emberek így?

Figyelt kérdés

Mindig, kivétel nélkül mindig, amikor az jelenik meg egy celeb nőről, hogy gazdag barátja lett, rögtön azt írják a gyökerek hogy bezzeg miért nem egy 12 órában robotoló, 8 általánossal rendelkező gyári munkással jönnek össze ezek a nők.

De itt gyakorin is kivannak akadva a pasik, hogy a nőknek miért vannak olyan nagy elvárásaik, miért mindig a sikeres pasit akarják, miért nézik levegőnek a nők a 100 ezret kereső sikertelen és céltalan pasikat.


Szerintem: nyilván ezek az igények felháborítóak azoknak a nőknek a szájából, akik nem tudnak felmutatni semmit, főleg azt nem amit ők elvárnak a férfitól. De! Azok a nők, akik hozzák maximálisan azokat a tulajdonságokat amiket elvárnak a férfitől (pénz, siker, határozottság, férfiasság stb..) azokba miért kell belekötni hogy bezzeg miért nem egy utolsó buta 8 általános végzettségű, céltalan emberrel jött össze?



2016. dec. 4. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért döglesz éhen, mert egy egész társadalmat felhúztak erre a szarra, amit pénznek nevezünk. Egy darab papír, nulla étékkel, csak az elme kölcsönöz neki értéket. A pénzzel kitörölheted a hátsódat, nem fogod tudni megenni, ha kivágtad az utolsó fát, kinyírtad az utolsó halat stb. Érted a lényeget ugye? :) Alapjaiban kéne felrobbantani a társadalmi berendezkedést és újrahúzni.
2016. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én értem mit mondasz. Egy kitalált dolog a pénz, amit úgy találtak ki az okosok, hogy az emberiséget bekorlátozzák vele. De ez ellen nem tudsz mit tenni, és igaz hogy illúzió, de alapjában véve nagyon is valóságos, ami meghatározza az életedet, akár tetszik akár nem. Okoskodhatsz hogy a pénz csak egy kitalált eszköz amit jól felruháztak értékkel, de attól még 100 ezer ft-ból nem tudsz lépni semerre, mert ha bérelsz egy lakást, akkor csoda ha a rezsit megtudod fizetni, kajába már ne is gondolkodj.

Éppen ezért ha adott egy sikeres nő, miért elégedne meg ennyivel, ha hozzá hasonlóan bőven talál olyan férfit is, akivel nem nyomorog vagy nem el kell tartania a szerencsétlent, hanem élvezheti az életet?

Érted?

2016. dec. 4. 12:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Én értelek, de miből gondolod, hogy a normális nőknek ennyire számít a pénz? Nyilván jobb dolog sosem nélkülözni, de mit ér el egy gazdag pasassal, aki lehet, hogy egy gyökér? De ne is legyen az, elég, ha teljesen más a pénzről alkotott nézetük, mert míg ő gazdag, szórja a pénzt kedvére, a nő pedig, ha nem olyan pénzes, akkor másképp látja és már önmagában ez komoly konfliktust tud szülni egy idő után kettejük közt. Ehelyett ha hasonló egzisztenciával rendelkező férfit keres, kevesebb az esély a konfliktusra, mert hasonló értékítéletük lehet a pénzről. Ezt most nem a gazdag nőkre értem, hanem az átlagos keresettel vagy az alattival rendelkezőkre. A gazdagabb nőknél pedig nem egyszer látni azt, hogy direkt nem olyan pénzes pasassal állnak össze (mert ugye attól még lehet valaki művelt, érdekes, izgalmas, normális, hogy nincs tele), pont azért, amit fentebb is írtam, "két dudás egy csárda esete". Rivalizálás, kóros versengés és társai.
2016. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Azok a nők, akik hozzák maximálisan azokat a tulajdonságokat amiket elvárnak a férfitől (pénz, siker, határozottság, férfiasság stb..)"


Legtöbbször ezek nem ugyanolyan mértékben vannak meg a két oldalon.

2016. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sikeres nő (hétköznapi értelemben), valahol jó helyen, jól melózik, keres havi 800 ezret. És azt várja el, hogy a partnere egyik tulajdonsága az legyen, hogy 800 ezer körül kapjon. Ezt egy mondhatni normális értékrendű ember szerintem logikusan látja felsínes akárminek. Nem tudom kifejezni, hogy minek. De érted. Egy párkapcsolat alapvetően nem anyagi szempontok alapják kellene alakuljon. Egy normális szerelem kereteiben sehol nem szerepel az, hogy az akibe szerelmes vagyok mennyire sikeres és mennyit keres. Emlékezz vissza, ha volt a 10-es éveidben a szerelmedre, mindegy, hogy összejöttél-e vele vagy sem. Normális esetben szerintem nem azért voltál megőrülve érte, mert pénze volt vagy mert ő volt a legsikeresebb sportoló a környéken. És ez alapján számomra abnormális az, hogy valaki szempontnak veszi a másikban azt, hogy mennyire sikeres vagy mennyi pénze van. Szomorú, hogy vannak akik ezt nézik a másikban. És szomorú, hogy a TV-ből ismert és sokak által követett emberek hasonlók alapján jönnek össze egymással. Én egy nőt főként a jelleme és a külseje miatt akarok.
2016. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!